Ovaj forum je fenomenalno dobro sredjen!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

skafetin

New member
Npr ne minjaš podvozje kad klapa već kupiš cd od scootera problem riješen a ušteda ogromna: npr cd 150kn--ležajevi 700kn pa ti razmisli:vidiga:
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Vidm danas neke nove izmjene. Moram se naviknuti, al u svakom slučaju je korak napred. Sad je sve pokriveno. Nove ikonice su zakon. Posebno me TV nasmijal. :D
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Moram razjasniti razlog blokiranja slanja privatnih poruka za nove članova. Naime, novi članovi mogu slati Privatne Poruke (PP) tek nakon napisanih pet postova.

Razlog tome je činjenica da je nekoliko spamera već pokušalo s masovnim slanjem oglasnih PP-a drugim članovima znajući da ne možemo pratiti (i moderirati) sadržaj PP-ova. Srećom, možemo pratiti zbirnu aktivnost.
Tako se prije nekoliko mjeseci bilo posebno istaknulo par članova s jedva tri dana staža na forumu, bez ijednog posta, ali zato s tridesetak odlaznih PM-ova. :) Bio je to zaista simpatičan pokušaj. :D

Sve ostale, posebno nove članove molimo za razumijevanje.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Jedan mali tip, ako smijem: Stavite obavijest i potaknite ljude na korištenje "tipke/botuna" "Hvala" u postu i uključite sistem reputacije koji je s tim povezan.
 

Olaf

New member
pitanje za garazu?

Macola je stavio Renault Lagunu u garazu...jel smijemo stavit marku koja nije Citroen? da sam znao bi ja stavio svog :cool:
 

Ciki vts

New member


U 90% slucajeva se dogadanju ovakve gluposti, nevazno da li stavim veliko slovo "d" ili odaberem ":D" smajl iz emotikona. I to me uvijek raspizdi :mad:

PS. ne radi ni imageshack kod dodavanja novih slika na forum ako ih se dodaje preko foruma.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh