Novi C4 Picasso 2013

Franz

Well-known member
Hmmm... meni nije, a svrsihodan :p
I napisati da je Citroen ružan na ovom forumu...tćtćtć
Izvana ne izgleda loše, ali interijer Berlinga mi se nikako ne sviđa. Prikladniji mi je izgledom nekom kamiončiću do 5 tona nosivosti. Pogotovo ovaj srednji greben. Ko šaka u oko.



C4 Picasso je mnogo ljepši:

 

skafetin

New member
Da ovaj od berlinga nema oznaku citroen na volanu,mislija bi da je dachia..Katastrofa ko tamić...
Picasso je za njega spaceshattle...
 
15-20tkm godišnje. koliko je tvoj prešao i kako se pokazao sa stanovišta kvarova?
72000 km, redovan servis (kočnice,ulje,filteri...).
otišlo: pumpa za pranje farova, odljepio se poklopac armature (imaš post), malo teže parkiranje nego sa običnim mjenjačem na knap parkirna mjesta :whistling: i to je uglavnom to. za sada zadovoljan, nadam se da će tako ostat.

mislim da ti na tvoje pitanje ipak treba odgovoriti netko ko ima auto duže od mene (ovi kvarovi su nasljedstvo od 1.vl) :cool:
 

Marko

Well-known member
jasno, ali ja bi najradije ravnu ploču, i tako je samo pogled na cestu važan.
I da kraj desne noge imaš mjesta za komotno nogu opustiti. Svi ti novi imaju te debele srednje grebene ko berlinski zid pa si sčućuren s nogama ko u konzervi (da ne velim kak se muškost osjeća pri stisnutim nogama).
 

Marko

Well-known member
Novi C4 picasso snimljen u španjolskom Vigu..
Zakaj ima stražnja svetla poput pasata? :confused: :oops:
Dizajneri nisu stigli dovršiti posao kak spada, ccc.... Mogli su barem staviti slična onima koja ima novi C3. Mah, ukusi ukusi...
 
Na vrh