Nove tablice

AX-ja

èudo jedno
:cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a je bilo i bit ce
i u ri,st,zg,vu...di god.

sad da stavljam tablice ja bi stavio ri.
ako mi vec misli razbit auto,prije ce zbog "dresa" koji mi visi na retrovizoru nego zbog tablice.

pitannje za admine-zasto cenzurira rijec bud. ala,pa nije to ne znam sta?
 

vborovic

C5 modifikator
To su gluposti, ovi dolje s mora nanjuše aute koji nisu obloženi sa 2 cm soli ... vrijedi i obratno u kontinentu ... :D ... šalu na stranu, ali totalna glupost da si možeš odabrati drugi grad, a nemaš veze s njim ... po starom konceptu za onu custom tablicu, koja je koštala cca 1000 €, grad je bio fiksan, a ti iskoristi 7 slova ... ovo bude totalno rasulo na tablicama, ako je tako, nek nam stave onda kao u bosni, da se za nikoga ne zna odakle je i bok ...
 

gule

Active member
Narod je glup i pristaje na sve što mu nametnu. Starim nije ništa nedostajalo, osim plavog polja sa HR i eu zvijezdicama. Znači, tko želi ostavi stare, a tko hoće neka si kupi sa Eu...šteta što sklanjaju Hr grb, koji je jedan od ljepših grbova na svijetu, a nadomješta ga ona skarada od kocki, koja podsjeća na zrakoplovstvo ili Poljake...užas...

Nije trebalo dirati ni trobojku na rubovima...uglavnom stare pločice su disale hrvatski, ove sad su mi bez veze...
 

goranpo

Member
Stare pločice su čist ok, samo fali ta plava EU oznaka i Bog te veseli. E još kad bi tehnički bio jeftiniji... :whistling:
 

Peski1986

New member
Nadam se da nebu pi.zda. rija oko tih tabli... danas sam naručil baš posebne tablice i nadam se da ih nem moral uskoro mjenjati jer im se budem krvi napil :D
 

vborovic

C5 modifikator
Ne bude nikakva pi ... ak bus htio nove, opet budes platio po punoj cijeni izdavanje, i to ti je to ... treba i proracun od neceg zivjeti ... :grin:
 

Peski1986

New member
Ne bude nikakva pi ... ak bus htio nove, opet budes platio po punoj cijeni izdavanje, i to ti je to ... treba i proracun od neceg zivjeti ... :grin:
Sve bude to super ako se ne zmisle da moram za godinu dana mjenjati u nove i ponovo plaćati... ovak mi se fučka, meni super i stare table
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Sve bude to super ako se ne zmisle da moram za godinu dana mjenjati u nove i ponovo plaćati.
Ove koje imamo sad traju dok ih sam ne odjaviš. Znači, moći ćeš ih imati doživotno, ako budeš htio.

Jos bolje ako moze uzmem PP
Za njih moram u registriranim djelatnostima dodati i trgovinu, održavanje i promet motornim vozilima? Koliko sam se šturo raspitao, godišnji trošak osiguranja za njih je oko 1800 kn?

Dopuna: Našao sam. Sva vozila osim teretnih, autobusa i priključnih - 2.445,00 kn
Jel to znači da mogu sva tri auta izmjenično voziti s jednim PP?
 

vborovic

C5 modifikator
Isto kako se i dalje u prometu mogu vidjeti stare njemačke/austrijske/švicarske (vjerojstno ih ima i drugih), tako se i mi budemo vozili sa starima ... osim ako idemo van EU, onda bi tablice bile neispravne ... tako nekako ..
 

c4 power

New member
Po meni nekako najbolji br 1, mada ponavljam o ukusima se ne raspravlja. Onaj tko baš želi nek si stavi naprijed dva slova po želji ZG,ST,RI,PU itd.....
Uvijek ima ljudi kojima je svejedno i drago im je da nemaju nikakvu prepoznatljivu oznaku grada.

Na kraju krajeva vlasnici postoječih tablica nisu ih dužni mijenjati pa će kao i do sada samo morat imati nacionalnu naljepnicu HR pri prelasku granice.
 

gule

Active member
Isto kako se i dalje u prometu mogu vidjeti stare njemačke/austrijske/švicarske (vjerojstno ih ima i drugih), tako se i mi budemo vozili sa starima ... osim ako idemo van EU, onda bi tablice bile neispravne ... tako nekako ..

Švicarci nisu mijenjali izgled pločica od drugog sv. rata...
 

ExOduS442xb

Racing
Meni su prva i zadnja čisto ok, inače trebali su napraviti samo kvalitetne naljepnice i zaljepiti na trenutne registracije, trošak minimalan, oznake EU su i dalje tu.

Možda bi čak bilo bolje da se ne znaju gradovi, huligani su majmuni, netko razbije auto zato što ima drugacije tablice, najprimitivniji oblik života.
 

deda

New member
Ne treba ni slova grada ni nacionalne oznake,osim slova države,sve ostalo je danas bez veze i primitivno i samo se nepotrebno stvaraju tenzije i problemi i u samoj ljepoj našoj,a i van granica.Ak baš netko voli nek si ljepi po auto kaj hoče.
 

vborovic

C5 modifikator
Slažem se, al onda ili svi imaju nasumične tablice, ili nitko, a ne da većina ostane pri normalnim gradovima, a neki su budu uzeli ono s čim nemaju fizičke veze ... taj kome je to palo na pamet očito nije u prometu kao struci ... :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Meni je sadržaj nebitan na tablicama. Kao i tablice općenito. Bosanske su mi najljepše. :) Nasumična slova i brojevi i oznaka države. To je to.

Zadnja rupa na svirali uživotu tablice, ako uopće i to. :) Zato nikada nisam shvaćao ljude koji bi plaćali recimo 400-500 kuna (one od 1000 EUR sa slovima da i ne spominjem) da bi imali neke "svoje" brojeve i slova. Dati državi 500 kuna ekstra za komad lima je smiješno. Radije bih za te novce otišao na finu večeru sa ženom ili možda kupio 3-4 gajbe piva. :D
 

deda

New member
Ma ako netko hoće,nek izvoli,ali da moraš imati grbove i imena grada je bez veze.Ima pametnija mjesta gdje to treba isticati,a ne na tablicama i autu.Kaj nekoga briga i mora znati odakle sam.Murja ako baš treba ionako u hipu to sazna.Kakve god bile oznake,nekada i sad,uvjek je u nekim okruženjima bilo nezgodno doći sa nacionalnim oznakama ili gradovima.Èak je nekada i murja znala odvajati određene rege i kažnjavati bez veze,izvlačeći iz kolone ili parkinga određene registracije,baš ti to treba.
 
Na vrh