Nedoumica - 2.0HDI i automatik

Pa budmo realni,to je puno novaca za auto koji je toliko prošao.Po meni to bi bila cijena za kola koja su prošla cca 60tkm.Pogledajte cijene na njuškalu za c4 picasso,auta su prošla cca preko 180 tkm a cijena im je ko novom c3 hdi s tim da se na tu cijenu zaračuna još cca 2000 eura da se dovede u red...Pa nebudimo naivni...
...nekad je bitnije opće stanje auta nego kilometraža. živi dokaz je volvo s40 koji sam ja vozio, kupio ga sa 160000 (tako je pisalo, možda je imao i više) i dan danas vozi (ima oko 400000). frend mi se :vidiga: kad sam ga kupovao, u isto vrijeme on je kupio v40 i prije 2 godine je završiuo u rezalištu (dijelovima)... tak da to kaj piše na km satu objesi mačku o rep :D
slažem se s onim kaj si gore napisao: vozio baka deda, po tome ispada da su kod nas šoferi samo bake i dede LOL (istina)
 

Dalibor

Dado Tornado
meni se čini da je prilikom kupnje auta kilometraža sporedna stvar.
najbitniji su uvjeti ekploatacije. pa tako nisu isti kilometri napravljeni u zagrebu i okolici pušče bistre ili godine provedene u garaži i izvan garaže.

kilometri su sporedna stvar, i kada je auto nov možeš sa njim raditi milijone kilometara, ali napravi ih sa 15 godina starim autom koji garažu nije vidio pa makar on imao i nula km.

nedumice nastaju kada se kupuje recimo 10 godina star auto sa npr. 170 000 km, pa se kalkulira...
 

Vedran

New member
Drugovi, jel moze netko mi vise reci o tom robotiziranom mjenjacu za 2.0- kaj im se kvari, jel ima kakva naznaka prije i kolko kostaju popravci ? Jel se na toj getribi mijenja ulje?
Hvala!
 

Franz

Well-known member
Ovo i mene zanima. Naletio sam na dosta interesantnih modela na Autoscoutu. Pamtim da netko na forumu ima takvog, ali ne mogu naći.
 

Bunja

New member
Imam ga ja. Za sada nisam imamo problema. Uradim kalibraciju s vremena na vreme i to je to. Nemam iskustva sa kvarovima pa sam ti slabo od pomoći. :eek:
 

Konrad

New member
Trzanje kod kretanja i lupanje kod saltanja su problem koji se povremeno rijesi updatom softvera mjenjaca ili zamjenom hidraulickog potisnog lezaja...
 
Trzanje kod kretanja i lupanje
1. kako kad, obično kod vožnje "mic po mic" :grin:
2. nisam čuo lupanje (nadam se da ni neću) :whistling:

za sada nikakvih problema da pokucam u drvo, nisam ni išao na update (šta se uopće sa time rješava i koliko je to kuna, tuna i ostalih živina) :cool:
 
Na vrh