Naslon za ruku

deda

New member
Obićno desnu ruku držim suvozaćici na koljenu ili kak već prilika zahtjeva,tak da taj naslon ne da nebi metnul,nego bi ga skinul,jer bi mi samo smetal.
 

maxx

Member
Evo stigo naslon za c3 direkt od proizvođača Rati iz susjedne nam mađe :D
Cijena 59 eurića (oko 450kn) sa poštarinom tj. poštarina je gratis :wub:
Kad ga instaliram stavim slike iz auta.


 

maxx

Member
Evo naslon je montiran,slike slijede(slikano mobom pa isprika ak su malo loše ispale) :)









Inače,mali problem je bio izbušit gornje rupe (one bliže ručnoj kočnici) za vijke jer smeta sjedalo pa je bilo drž nedaj al nekak sam uspio i to odradit :D
Također,proizvođač preporučuje izbušit rupe borerom od 3mm ali plastika na konzoli je dosta tanka pa mi se čini da se vijak vrti bez otpora,možda bi bolje bilo sa manjim borerom tj. onim od 2mm.
 

GocC4

Member
Rati je super ja sam ga kupio za prosli auto i bio je ko tvornicki,znam da sam ga kupio na Tresnjevci firma Manduric d.o.o.
 

nero81

Active member
Donator foruma
Da podignem temu ;) na mjesto gdje dodje naslon za ruku na mom c3 su podizaci straznjih prozora. Jel se okusao jos netko sa tim naslon9m?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
na mjesto gdje dodje naslon za ruku na mom c3 su podizaci straznjih prozora.
Ne, na starom C3 nasloni za ruke su montirani u bok sica orginalno. Tako da ćeš svakako morati neko univerzalno riješenje naći koje se šarafi u tu dole plastiku.
Pazi jedino da ti ručna i stražnji podizači ostanu dohvatljivi.
 
Na vrh