Naljepnice

Ciki vts

New member
Pod br.1 ne znam zasto mi ova tema nije nikada kada kliknem "Moj profil i opcije" stajala kada netko napise novi post kao i sve ostale..

Pod br.2 ne volim prozivke,podvlacenja,bolt i slicno...Svi koji su bili na spisku,trebali su dobiti privatnu poruku da je naljepnica gotova i posalju adresu ako ste vec tako odlucili slati,vec smo p.p.razmjenjivali oko ovoga mirda...Tako da ne znam cemu problem bilo napisati ""nalje gotove,ako jos uvijek zainteresirani javitie adrese"" dobio bi i na mail da imam poruku i sve znao...

Pod br.3 kako je receno u 10mj.svaka cast i ispunjeno!
Da je to bilo dan u 11.ja nebih odustao od nalja a niti bi platio.. ((Nevezano za ovo da neshvatite pogresno da imamnesto protiv foruma ili nekog na forumu,ali mi je dosta praznih rijeci,obecanja,price a od toga nista,nikad ili tek nekad..)) Nadam se da razumijete,kod mene je sve stara skola,dam ili das rijec i to je to..Pogazis je, nemamo vise zajednicke price/interesa i sl.

Br.4 :D
Iako sam prodao prije 3 dana citrona,dao sam rijec (i to pisanu :) ) posaljem adresu i uplatim..Nalje mozda budu ljepse stajale na nekom buducem citronu...
Opusti se malo.

Da znas cijelu pricu iza naljepnica rekao bi hvala vam decki na trudu i vremenu koje ste potrosili na moju naljepnicu.
Evo vam ovaj simbolicni iznos za nalju i evo jos nesto za kavu.

Edit, kad bolje razmislim, bolje da nisam ja radio naljepnice, bezveze bi se zivcirao.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pod br.1 ne znam zasto mi ova tema nije nikada kada kliknem "Moj profil i opcije" stajala kada netko napise novi post kao i sve ostale..

Pod br.2 ne volim prozivke,podvlacenja,bolt i slicno...Svi koji su bili na spisku,trebali su dobiti privatnu poruku da je naljepnica gotova i posalju adresu ako ste vec tako odlucili slati,vec smo p.p.razmjenjivali oko ovoga mirda...Tako da ne znam cemu problem bilo napisati ""nalje gotove,ako jos uvijek zainteresirani javitie adrese"" dobio bi i na mail da imam poruku i sve znao...

Pod br.3 kako je receno u 10mj.svaka cast i ispunjeno!
Da je to bilo dan u 11.ja nebih odustao od nalja a niti bi platio.. ((Nevezano za ovo da neshvatite pogresno da imamnesto protiv foruma ili nekog na forumu,ali mi je dosta praznih rijeci,obecanja,price a od toga nista,nikad ili tek nekad..)) Nadam se da razumijete,kod mene je sve stara skola,dam ili das rijec i to je to..Pogazis je, nemamo vise zajednicke price/interesa i sl.

Br.4 :D
Iako sam prodao prije 3 dana citrona,dao sam rijec (i to pisanu :) ) posaljem adresu i uplatim..Nalje mozda budu ljepse stajale na nekom buducem citronu...
Odgovor :D:D:D:

Br 1: nebih znao..:angel:

Br 2: ovdje sam prvi put napisao da su nalje gotove, a ovdje drugi put..

Zašto nisam preko PM-a ? Zato jer bi morao slat 20 njih..a između svakog slanja PM trebaš čekat 300 sek..a za to stvarno nemam živaca :angel:...

Br. 3: :stovanje::palac-gore:

Br. 4: Nadam se da će novi citron sletit u dvorište,kad-tad ;)

Ma ja ti inace ne volim naljepnice al za forum cu stavit
I meni je ovo prva naljepnica koju sam ikad naljepio na neki svoj auto :cool:
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
a između svakog slanja PM trebaš čekat 300 sek
Znam da to može biti frustrirajuće i umanjiti doživljaj korištenja mogućnosti foruma, no nažalost, nekim spammerima niti cenzus od 10 postova nije predstavljao veću prepreku u spamanju zahvaljujuči različtim softverskim rješenjima poput 'vb auto postera', itd. :(
 

Marko

Well-known member
Mirda, na putu sam ti bil ova dva dana (nisam prolazio kroz ZG). Šaljem ti na PM svoju adresu - a ti mi reci broj na koji treba da sleti perje! :cool: :D

Fala!
 

Dujo

New member
Ciki.

Smiren sam ali sam i direktan..Nema cile mile kod mene..
Mirda zna da mi je u p.p.napisao da ce poslati poruku kada budu nalje gotove,nosio sam se tim..Kada sam vidio slucajno temu a bez "obavijesti" malo me zasmetalo sto pise to a gdje su ostali a i moje ima tu...
Sve uredno posalao sam adresu ime i prezime Mirdi,dobio sam upute kako uplatit i to ucinim sutra...
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Valjda ćeš do tada i naljepnicu zaljepit :p:D

Nego,nemam nikakave povratne info..jesu svima stigle nalje :confused:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Valjda ćeš do tada i naljepnicu zaljepit :p:D

Nego,nemam nikakave povratne info..jesu svima stigle nalje :confused:

Sinoć prebacio krznene
Danas će u Koprivnicu, ipak je to drugi kontinent:D:D
 
Posljednje uređivanje:

RI-222

Member
Nisam mislio stavit naljepnicu na staklo pa sam zato uzeo za svijetlu podlogu,ali mi nije pasala nigdje osim tu,malo se slabije vidi al se vidi:D
 

Krky

Lakerski profesionalac
I ja budem nakeljil na staklo otraga kak ti i brezC4, u ponedjeljak valjda bude poštar donesel:grin::cool:
 

Leprechaun

Member
Došla i moja naljepnica još jučer (vidim pismo i mislim si: "Opet one promocije u hotelu tom-i-tom, večera za dvoje bez ikakvih obaveza - kad ono naljepnice :grin:). Hvala na uputstvima za postavljanje, svaka čast na trudu.
Super su naljepnice, samo što sam ja nekako bio uvjeren da će biti za lijepljenje s unutarnje strane - nisam valjda čitao dovoljno pozorno - no super je i ovako, imam još jednu u rezervi, a kad atmosferilije, struganje leda i zli prstići naprave svoje, valjda ćemo tiskati novu seriju, ne? :angel:

Uglavnom, fotografije, mislim da sam ok poziciju odabrao, ja zadovoljan, slike su u privitku. Na drugoj fotografiji izgledaju kao da je stoji ukoso, zbog kuta snimanja.
 

Prilozi

Na vrh