Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

Cale81

Active member
56 cilindara, 56 vt crpki, 7 intercoolera, a treba mu 600 l ulja i 6 crpki ulja za to sve podmazati...😜
 
Posljednje uređivanje:

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Po kopči izgleda kao da je iz broda..mozda iz raketnih topovnjača? Oni su imali takve ruske motore..
Zanimljivo svakako
 

Cale81

Active member
Po kopči izgleda kao da je iz broda..mozda iz raketnih topovnjača? Oni su imali takve ruske motore..
Zanimljivo svakako
Nemoj tako "imali" IMAJU jos uvjek
Da zanimljivi, a tek za opsluzivanje i odrzavanje 🤔😁
Ali kako lipo zuje na full ahead 😊🤗
 
Posljednje uređivanje:

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Haha,da jos imaju :D
Imao sam se priliku više puta voziti, samo sta nikad nisu sva 3 motora bila ispravna istovremeno..
Znam da su pokora za odrzavat i da im je radni vijek dosta mal---400-500 sati
 

Cale81

Active member
Haha,da jos imaju :D
Imao sam se priliku više puta voziti, samo sta nikad nisu sva 3 motora bila ispravna istovremeno..
Znam da su pokora za odrzavat i da im je radni vijek dosta mal---400-500 sati
Jako su specificni za odrzavanje, ali i relativno pouzdani u pravilnoj eksplataciji ( samo ih lozi i slusaj njihovo zvizdanje, i traju) ja ih vozio par godina sve ispravne full ahead 36cv 😎, nekad zbog ekonomije voze samo dva
Resurs je 2000 rh
 

gudelj

Member
Ja zaboravio na ovo :D

Nisu te gume, navodno je došao neki ful novi model za ovu godinu.
Ali hvala :)

Ja sam sebi za aute naručio sa impexautodijelovi svašta i sve je stiglo uredno i u roku dan-dva. I jeftino je, jeftinije nego sa "prijateljskim" popustima u trgovinama.

Znači meni je račun znao biti manji nego što su neki od dijelova, ali impex je i dalje jeftiniji.
Ove mozda? 😄
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
E te! :D

Ali otkad sam riješio treskanje kotača, tj. otkrio da nije do guma, ovu sezonu još neću nove uzimati. Ajde samo informativno, koliko bi bile 4 te?
 

gudelj

Member
E te! :D

Ali otkad sam riješio treskanje kotača, tj. otkrio da nije do guma, ovu sezonu još neću nove uzimati. Ajde samo informativno, koliko bi bile 4 te?
725 kn kom

... Jel bila felga kriva ili je samo trebalo špur napraviti?
 
Na vrh