Na nižim okretajima ne radi grijanje

witman

New member
Doocks aj pliz traži servis da ti daju "nacrte, šeme i parametre" pa upload na neki file sharing. Tks.

Ovi u CIB-u to ziher nemaju
 

goranpo

Member
Brat od prijatelja kupio novi Peugeot 301 prije 2-3 mjeseca, ima isti problem sa ne grijanjem... Ja na staroj liniji Elysea hvala Bogu nemam problema.
 

Doocks

New member
Saga se završila.. auto sam vratio, novce dobio.
O detaljima nebi, to nek ostane između nas. A sad u potragu za nekim novim autom...
 

visaluteju

Well-known member
Moj prijatelj je prije godinu kupio novog renault talismana, fin auto. benzin, automatik, bliže 200 hp. Nakon par dana korištenja upali mu se crvena lampice check engine :)

Dobije zamjenski auto kao to je softverskagreška čekaju update, nakon 2 mjeseca sa zamjenskim autom stigne update iz france kad ono popali se još više grešaka, opet zamjensko auto 2-3 mjeseca ništa nisu uspjeli. Kao vade se na to loše gorivo u BiH pa prijavljuje tu grešku oko sistema ubrizgavanja. Prijatelj se raspita kod ostalih vlasnika novog talismana - kod njih sve OK. I da skratim priču morao je unajmiti advokata da vrati novce a njima auto jer garancija ne pokriva baš sve kao što mnogi misle. Dobio je novce i kupio novog scenk grandtour sa kojim je sad zadovoljan. Rekli mu da onaj talisman ide pod polovan jeftiniji daleko iako nema predjenih ni 5 000 KM i da nikako ne mogu otkriti sta mu je
 
Na vrh