Mobiteli - iskustva i preporuke

visaluteju

Well-known member
Cutac i mengela :p
Mengela bez suzdrzavanja nisam uvrjedljiv, cak sta vise tvoji mi komentari nerjetko poprave raspolozenje :) ....do duse naviko sam da trpas cutaca :S

Sto se tice baterije ima dosta o tome na internetu ugl ne utice na trajanje baterije. Jedino ne možeš koristiti aplikaciju kompas :D

Staticki magnetizam ne utice na moderne baterije, ljudi su masovno mislili da utice jer im se baterija brze trosila zbog gps-a i aplikacije za navigacuju :)

Idealno je imati ovako nesto a da je ujedno i bezicni punjac :)
 

Milosh

Test
Prvi put sam sa Androidima krenuo od Xiaomi Mi Max 1,pre toga sam koristio Apple nekih skoro 6 god nakon toga Lumia 930,i onda android. Trenutno sam na Mi Max 3 i ne idem dalje. Tesko da moze bolje od ovoga :)
Ima bolje, Mi Mix, puno veća i drukčija zvijerka. ;)

Visaluteju, mana tog držača, i to ogromna mana, je što se lijepi za auto. Nikad ne bih tako nešto zalijepio i uništio tablu/konzolu. Druga velika mana svih magnetnih držača je što remete rad kompasa, pa to ružno izgleda kad se koristi navigacija.

Ja ne koristim držač jer mi tel ne treba toliko u vožnji, ali prije kupovine C5 sam koristio. Imam originalni Kenu AirFrame koji sam dobio na poklon i odlična je stvar. Izuzetno malen i zgodan, super čvrsto drži telefon, može se rotirati skroz u krug po koracima od 45°. Kinezi su taj dizajn kopirali i sad prodaju masu identičnih kopija, a ovaj kod mene je original Kenu. Ne znam koliko su čvrste te kineske verzije, nisam kupovao.

Druga je stvar što se u C5 ne može koristiti, ali to je do auta.
 
Na vrh