Lijep pozdrav svima

Dox

New member
AAAAAAA KOOONAÈNO!!!!

Isprike ljudi.. Ali sam oduševljen što sam pronašao ovaj forum. Mislio sam da smo ja i moja Xantia sami u Hrvatskoj..

Da se predstavim,

Dolazim iz obitelji Citroenaša. Stari, brat, ujak, bratić itd.. Svi voze citroene.
Moj stari je imao: Ami, GSA, BX, Xantia, C5 i tako ja nasljedio Xantiu nakon svega par godina. Kao što se može vidjeti, strast prema ovom autu je očito genetska :grin:

Ja sam za svoju Xantiu jako vezan. Bilo je tu prolivenih suza i krvi za taj auto. Mnogo puta me spasila svojom preciznošću i snagom. Kada najmanje očekujem, dokaže se i pokaže mi da se još uvijek može nositi sa najboljima.:)

Drage volje ću doprinjeti ovom forumu svojim znanjem i iskustvom.

Još jednom pozdrav svima,


P.S.
Slike će brzo :whistling:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pozdrav i dobrodošel :hello::hello:


AAAAAAA KOOONAÈNO!!!!

Isprike ljudi.. Ali sam oduševljen što sam pronašao ovaj forum. Mislio sam da smo ja i moja Xantia sami u Hrvatskoj..
Ne razmem..a de si bil do sad :confused::D Piše da si se regal 18.11.,a prvi post tek jučer :whistling::D
 

ccccxm

New member
AAAAAAA KOOONAÈNO!!!!

Isprike ljudi.. Ali sam oduševljen što sam pronašao ovaj forum. Mislio sam da smo ja i moja Xantia sami u Hrvatskoj..

Da se predstavim,

Dolazim iz obitelji Citroenaša. Stari, brat, ujak, bratić itd.. Svi voze citroene.
Moj stari je imao: Ami, GSA, BX, Xantia, C5 i tako ja nasljedio Xantiu nakon svega par godina. Kao što se može vidjeti, strast prema ovom autu je očito genetska :grin:

Ja sam za svoju Xantiu jako vezan. Bilo je tu prolivenih suza i krvi za taj auto. Mnogo puta me spasila svojom preciznošću i snagom. Kada najmanje očekujem, dokaže se i pokaže mi da se još uvijek može nositi sa najboljima.:)

Drage volje ću doprinjeti ovom forumu svojim znanjem i iskustvom.

Još jednom pozdrav svima,


P.S.
Slike će brzo :whistling:
Konačno pravi citroenist.:euforija:
 
Na vrh