LED Svjetla

Krky

Lakerski profesionalac
Ja bi + potegnul od radia gde ga stalno ima, i nekak mi je najbliži, a - se prekida na prekidačićima na svakom štoku, malo tapecirunga odmakneš i vidiš kud idu žice prema prekidaču na štoku..
 

toma

Active member
Zašto odostraga u stropnom osvjetljenju na srednjoj ima kontakt tj ima grlo za ledicu ili obicnu w5w zarulju a one dvije sa strane ( lijevo, desno ) nema već sama plastika?
 

kiFla

Member
sve si mi rekao :D a gdje se nalazi ta žica? da li trebam puno kopati da bi došao do nje?
Imaš žicu sa konektorom već pripremljenu. (priprema za opremu koja ima podno osvjetljenje) Nalazi ti se vjerojatno malo sakrivena ispod tepiha nešto niže od ručice sa kojom oslobađaš otvaranje haube. Na to prikopčaj svoje osvjetljenje.
 

Profiler07

Well-known member
a moze li se kako promjeniti konektor za pozicije u farovima...u pitanju je redizajn!jer trenutno je onako konektor koji podrzava obicne sijalice,a htio bih da ubacim ubodne LED...jer ne mogu da nadjem ove obicne ledice
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
koje su ti to obične? Ajde se malo potrudi... sigurno su kinezi i njih u ledu napravili

................

jel ova H6W?
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ima na ebayu i sa takvim starim grlom ledica, sutra ti zaljepim link, neda mi se sad palit kompa, na mobu sam..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma nema čega nema... ako treba i H1,4,7 LED.... mada su apsolutno neupotrebljive.
 

toma

Active member
Imaš žicu sa konektorom već pripremljenu. (priprema za opremu koja ima podno osvjetljenje) Nalazi ti se vjerojatno malo sakrivena ispod tepiha nešto niže od ručice sa kojom oslobađaš otvaranje haube. Na to prikopčaj svoje osvjetljenje.

prekopao sam sve dole i nisam nigdje nasao zicu s konektorom, jedino ako je nisu spremiili iza radia u rupu pa treba pogledati
 

Profiler07

Well-known member
oohh cijena je na nivou :)...nekako mi lakse izgleda odsjeci staro grlo i zamjeniti ga grlom iz Peugeota 307 :)!jos nikada nisam postavio kako treba ovo grlo u far jer je jako tesko rukama okrenuti u stranu,ako ga samo umetnem onako vremenom se izvadi
 

kiFla

Member
prekopao sam sve dole i nisam nigdje nasao zicu s konektorom, jedino ako je nisu spremiili iza radia u rupu pa treba pogledati
Evo ovako je kod mene:



Žice vode gore iza kutije sa osiguračima iza pretinca. Moja je bila sakrivena ispod tepiha baš ispod ručice za podizanje haube.
 
Na vrh