Kazna za prebrzu vožnju

ante66

Active member
I isto mi je banana ono na "rotoru" put grada.Ne mozes se prestrojit u desnu traku ako ne prekoracis brzinu, vrebaju stalno.A sta kazete za Gracac i ogranicenje od 50 km/h sa znakom dozvoljenog preticanja i isprekidanom crtom???????????????

Meni je sad digitalni brzinomjer zakon , doduse krade 3 km% satu , ali postavim 12 km vise od znaka i voziiimmmmmm;)
 

markan1000

Well-known member
i ja vjerujem da možeš mirno spavat što se ovog puta tiče- ali vidim motorista je na tebe vrlo preventivno djelovao i sad ćeš otvorit dodatne oči i pripazit na znakove bar još sljedećih 3 mjeseca:D
da, da, inače se na autoputu nikad ne opterećujem pretjerano s ograničenjima jer se rijetko kad vozim preko 150, a ni kroz tunele ne divljam, ali mi se ovaj put učinilo da sam malo žešće prekoračio... ali da je njegova pojava sad djelovala barem malo odgojno, djelovala je :) inače hvala svima na riječima utjehe :D nije da me trenutno žulja džep od viška love, tako da bi bilo lijepo da me mimoiđe neka glupa kaznica. ako ipak nešto stigne (a ne vjerujem poslije vaših riječi) javim u kojem roku i koliko...
 
Na vrh