Jeftino rješenje za navigaciju, mp3 čak i dashcam

visaluteju

Well-known member
mislim da ću ić na opciju android retrovizora od nekih 100$
Ivane nabavi li ikad ovo ? ako da kako se čini ?

Razmišljam i ja o ovako nečem, pa zanima me ako je ko probao da li je retrovizor funkcionalan kada je ovo čudo ugašeno ? Pitam jer čini mi se da je ogledalo dosta tamno na ovim spravicama ?

Šta mislite jel ovo praktično ?


Možda bi ti bilo ergonomičnije da ti je volan niže negdje
Jbt tek sam danas malo sputio volan i dosta mi je ergonomičnije :) (igrao sam se kad sam tek uzeo C4 ali kao činilo mi se najbolje kad je visoko...)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ivane nabavi li ikad ovo ? ako da kako se čini ?
Android verziju zrcala nisam. Ali ovo ''obično'' s ekranom funkcionira normalno kada je ugašen, većina ljudi se iznenadi kad se pojavi slika na njemu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Naravno, jedna mala rupica kroz koju ide nosač/vijak kamere, s druge strane se stegne maticom. Kroz taj vijak ide i kabel... no sve u svemu nije neki problem za montirati.
 

visaluteju

Well-known member
Sad vec gnjavim :) kad se tako izbusi na autu jel potrebno to kao necim zastiti od hrdje i to ili je to zasticeno samim zavrtanjem i to i nema se potrebe zezati?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ova lajsna je plastična pa nema brige za hrđanje.
Inače da, bilo bi dobro nečime proć goli lim
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Cini mi se lakse nego zezati se sa trazenjem pozicije
Sad gledam slike C4... ja bi dolje u crnu lajsnu na dnu branika ubo kamericu, ako već neide u vrata gepeka (iznad tablice).
Možda ovakvu pa na okomit dio plastike:
 

sir.Oliver

Well-known member
ljudi , ako vam treba adresa u EU , možemo se dogovoriti .... poručite na adresu u SK ( Slovačka ) kada paket stigne ... ja ga furam ili za Srbiju ili direkt za HR .... po dogovoru
 

Milosh

Test
ljudi , ako vam treba adresa u EU , možemo se dogovoriti .... poručite na adresu u SK ( Slovačka ) kada paket stigne ... ja ga furam ili za Srbiju ili direkt za HR .... po dogovoru
Hvala, lijepo je znati da se ima tako nešto na raspolaganju.
 
Na vrh