Iskustvo s C-Elyseeom

markan1000

Well-known member
Npr, od Dacia bih uvijek odabrao duster nego neki skuplji Citroen ili Renault model.
odradi u njemu jedno 700-800 kilometara pa opet dođi tu napisati što bi radije uzeo. kanta nenormalna, i to ne mislim zbog manjka opreme. meni je vanjskim izgledom super, ali ostatak... strahota. i ne mislim o izgledu
 

Brruno

Well-known member
odradi u njemu jedno 700-800 kilometara pa opet dođi tu napisati što bi radije uzeo. kanta nenormalna, i to ne mislim zbog manjka opreme. meni je vanjskim izgledom super, ali ostatak... strahota. i ne mislim o izgledu
Slažem se. Leđa traže masažu nakon toga ali je ok ako imaš kamenac,leti van bez problema. Da ne kažem da je nešto lošije ili bolje, elysee nisam još odvozio ali daciu jesam i uzeo bih jedino ako baš moram. Možda za grad da baš nemam.izbora
 

markan1000

Well-known member
a unutra u novom auto sve fijuče i puše, tako da sam cijelim putem stiskao tipke za zatvaranje prozora misleći da se nešto otvorilo... ali nije...
 

spaceman

New member
Markk, vidim da se tvoj centralni display malo razlikuje od moga. Ja nisam skužio da li se prikazi mogu mijenjati ili ne na njemu ili to ovisi od godišta automobila. Moj je 2015. A vidio sam prikaz kao na tvome na onome iz 2013. pa sam malo zbunjen.

Inače potrošnja me stalno iznova oduševljava :)
 

Markk

New member
Ja nisam primijetio da ima ikakav drugačiji nego kao kod mene, u čemu je razlika? Inače moj auto je iz 2016 (kupljen 25.11.2016), jedino što sam ja primjetio da ima razlike je između nekih C-elysee je da je na nekim autima onaj stup između prozora vozačevih vrata i zadnjih vrata (i s druge istrane isto tako) na nekim je autima crne boje neovisno o boji auta a na nekim je obojano u boji auta (kod mene je u boji auta)







Kakav još ima?
 

Markk

New member
Ti imaš sigurno onu verziju gdije ti putno računalo iznad radija a meni je tamo prazan prostor, a gdije tebi pišu prijeđeni kilometru tu se kod mene može birati na prikeđene kilometre, prosijećnu brzinu, koliko se još km može prijeći s gorivom, trenurna potrošnja, prosiješna potrošnja,
 

spaceman

New member
Je, to je to onda Markk. Moja verzija ima iznad radija display i tamo prikazuje. Mislio sam da se bez obzira na to može podesiti prikaz na centralnom displayu.
 

sir.Oliver

Well-known member
upravo to planiram montirati .... samo , moram negdje iskopati podatak , more li se na moj 7" display spojiti " no name " kamera sa ebay -a , pošto mi se silna lova za " original " ne daje ....https://www.ebay.com/itm/Car-Reverse-Backup-Parking-Radar-Rear-View-Camera-With-Parking-Sensor-3-In-1/282587956908?hash=item41cb8e06ac:g:PloAAOSwXQZZdrfO ili https://www.ebay.com/itm/12V-Waterproof-Car-Rear-View-Reverse-Backup-Parking-Camera-For-Ford-Focus-Sedan/272862987196?epid=2275088267&hash=item3f87e6c3bc:g:cEEAAOSw2N1ZyiFq

možda još dodam i senzore " za nedaj bože " , ako kamera otkaže ....
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma neće.. evo moja na C3 radi već nekoliko godina bez greške. Obavezno gledaj sa bežičnim modulom da nemoraš provlačiti žice po autu.
Ja sam ju spojio na retrovizor sa ekranom... sveukupno oko 250kn trošak ako se ne varam.

A dali bi se dalo spojit na postojeći ekran neznam, vjerovatno i bi
 

sir.Oliver

Well-known member
problem je u tome što nitko neće da kaže .... dodjite , pogledat će naš " stručnjak " ... a 40 € je svaka započeta urica . ( mislim u servisu ).... kada ga budem izvadio , ondak ču i ja vidjeti .... ali , pošto je auto nov .... ne mogu kopati po njemu ... inače bih ja to davno odradio . možda i bom , ali tek nakon barem prvog servisa
 

Zoksi05

Novi èlan
Uzeo sam C elysee 1,6 BlueHDI 100 prije mjesec dana i super sam zadovoljan sa njim. Jedino me zanima da li netko zna gdje bi se moglo nabaviti nešto što bi se stavilo na tapacirung kao odmorište za lijevu nogu ( nekakva aluminijska podloga ili slično ). pitao sam u servisu za dodatnu opremu ali je jako skupo, oko 800 kn za odmorište, kvačilo i kočnicu.
 

diegos

Well-known member
Ima toga na ebayu, ako ne za tvoj auto onda sigurno pase i od nekog drugog... Ili napravit od nekog materijala

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Na vrh