Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Tonka0559

Member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Ma ne zoveš generalnog direktora nego direktora prodaje. Proguglaj koji je, mislim da sam ja kontaktirala sa Tomislavom Hršakom. Piši mailove,zovi,dosađuj.
 

brzi35

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

hm..hvala..nisam ni mislio na generalnog :) ali po googlu on je u virovitici sada..ima salon tamo..hehe..a,kada si peh onda si peh :)

hma bas sam bedasti..nemam vise zivaca..ima ga onda i u osijeku :) taj covjek je svugdje..mislim da cu morati cekati i dosadivati..hvala na info svejedno
 

jura

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Imam i ja jedan prijedlog, ajmo se svi skupit tam sa zastavama i pločama sa natpisima i organizirat puć. Poslije toga podijelit svima otkaze i zaposlimo se kolektivno u Citroenu. Ma kaj, idemo poslije do Pariza i napravimo desant na tvornicu i muzej, sve opljačkamo i poje*emo i vraćamo se kući sa vlakom punim novih c5.
 

brzi35

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

hahah..gladni jura oce jaje :)..da to bi bilo najpametnije napraviti..super..i navecer bacimo rostiljadu i pivijadu :)
 

brzi35

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

taj auto je u salonu vec 2 tjedna..tj na parkingu njihovom..cuo se jucer sa prodavacem i rekao da ce danas ici navodno neko od glavnih to rijesavati..bas me zanima :)

evo jos uvijek nista od auta..katastrofa..samo toliko od mene :(
 

lubenica

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Sudeći po mom iskustvu sa CH, ne bih se čudila da auto nikad niti ne dobiješ, :(
sorry na iskrenosti
 

brzi35

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

slažem se sa vama dečki..nema smisla više pisati o tome..sada samo možemo pisati to sve u novine :)..
umijesto da me tješite vi tako :( sram vas bilo :p hehe..
ma tak se to radi u hrvatskoj..sve naopako..doči će kad-tad :)
 

lubenica

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Hvatali se vi za glavu ili ne, tako je kako je...
Kako bilo, nadam se da će brzi35 uskoro dobiti svoj dugočekani auto i da će biti bolje sreće nego ja, da će ga auto dobro služiti, a da će mu ovo biti zadnji kontakt sa CH (barem do kupnje novog citroena :D)
 

Pepi

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Evo i da ja malo zaprašim po CH. Naime, u 3. mjesecu 2008.g. sam poslao mail na njihovu postprodaju s upitom o poznatoj škripi kočnica kod C5, koja iritira iako je sve ispravno. Zamolio sam ih za pomoć, odnosno odgovor o navedenom. Do dana današnjeg nisam dobio nikakav odgovor ili sugestiju mailom, pa iako vozim još taj C5 kod kojeg sam problem sam riješio nakon 5 dana šta nisam dobio odgovor kupnjom zamjenskih kočnica, zbog takovog njihovog neodgovornog i bahatog ponašanja novi auto koji ću kupiti, neće biti citroen. Ne mogu shvatiti njihovo takovo neodgovorno i neposlovno ponašanje-čista neprofesionalnost.
 

Marko

Well-known member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Evo i da ja malo zaprašim po CH. Naime, u 3. mjesecu 2008.g. sam poslao mail na njihovu postprodaju s upitom o poznatoj škripi kočnica kod C5, koja iritira iako je sve ispravno. Zamolio sam ih za pomoć, odnosno odgovor o navedenom. Do dana današnjeg nisam dobio nikakav odgovor ili sugestiju mailom, pa iako vozim još taj C5 kod kojeg sam problem sam riješio nakon 5 dana šta nisam dobio odgovor kupnjom zamjenskih kočnica, zbog takovog njihovog neodgovornog i bahatog ponašanja novi auto koji ću kupiti, neće biti citroen. Ne mogu shvatiti njihovo takovo neodgovorno i neposlovno ponašanje-čista neprofesionalnost.


Koja si ti legenda!
 

deda

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Još si im samo trebao reklamirat da ti šume gume po grubom asfaltu,eto ja niakada nebi više kupio Citroen jer se Michelinke ćuju po našim cestama.Bolje da si kupim Mercedesa koji cjeli drnda,pa onda ne smeta ni škripanje koćnica,drndanje ovjesa,šum guma i šuškanje vode sa ceste kada uletim lokvu.
 

Hrvoje Marin

Active member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

zamjenskih kočnica
Što si sve zamijenio? Kod mene na C5 iz 2006 je problem ako ručna stoji neko vrijeme a vlažno je ili pada kiše. Zalijepi se pakna na disk i kad se odlijepi ostane na disku mrvica pa je prvih par kočenja hrsk hrsk.
 

Pepi

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Što si sve zamijenio? Kod mene na C5 iz 2006 je problem ako ručna stoji neko vrijeme a vlažno je ili pada kiše. Zalijepi se pakna na disk i kad se odlijepi ostane na disku mrvica pa je prvih par kočenja hrsk hrsk.
Kad sam kočio po bilo kakvom vremenu, zvuk je tako iritirajući bio i glasan da sam šizio u autu, ali barem su se svi okretali za mnom:)
Promijenio samo 4 kočnice, nikakve diskove. Mislim da sam kupio TWR pločice.
Nakon toga, nema više zvukova koji iritiraju.

Još si im samo trebao reklamirat da ti šume gume po grubom asfaltu,eto ja niakada nebi više kupio Citroen jer se Michelinke ćuju po našim cestama.Bolje da si kupim Mercedesa koji cjeli drnda,pa onda ne smeta ni škripanje koćnica,drndanje ovjesa,šum guma i šuškanje vode sa ceste kada uletim lokvu.
Meni su svake gume ok, jer se ionako vozim s citroenom kako treba: lagano, udobno i sigurno...:cool:
A onaj koji je imao probleme s tom škripom zna o čemu govorim, na žalost.
 

Dalibor

Dado Tornado
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

sve C5-ice i zadnje Xantie imaju problem s pojavom korozije na zadnjim kočnicama.
ako se stvar pogorša može se rešiti zamjenom kočionih čeljusti.
 

deda

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Slabo vi to terate.Nekoliko oštrih kočenja i cviljenje prestaje,hrđa izgori,klipovi se zagriju i prestanu štekati itd,itd.
 
Na vrh