Iskustva s C4 1.6 HDi automatik

heconja

New member
odustat cu.izmaknulo mi nesto,znaci desni kompletni far orginal renault naljepnica na njemu ser broj i sve,a lijevi pogađajte made in taiwan.znači auto je bio bubnut nemora da je nesto strasno bilo,ali cim covjek prešutio hvala i doviđenja.

tražim dalje novci nece pobjec,a neki lijepi primjerak ce naletiti.ako ima tko slucajno sa foruma da prodaje c4 II 115ks sa full opremom neka se javi.
 

heconja

New member
auto je iz uvoza,lik kaze da je isao van po njega neznam sve mi nekak cudno postalo u vezi tog auta.Nisam siguran,ali kada sam vidio far i malo se bolje zagledao izgleda mi koda ima vise lufta hauba na jednoj strani onak u mm,ali mislim da me oko ne vara mozda sam i zabrijao.
 

Nikola007

New member
Pozdrav ekipa evo uspješno sam se registrirao i odmah pitanje.
Imam citroen c4 1,6 e-hdi 78000km automatski mijenjač , i sada me zanima kad mijenjati ulje u mijenjaču.
Hvala
 

Milosh

Test
On očigledno ne zna kakav je, a ako su lopatice za šaltanje definitivna razlika (ako ih samo rob. ima), ja po tome zaključuje da jeste robotizovani.
 

Logitech

Active member
Moj nema ništa na volanu, vozio sam cactus sa robotiziranim i on ima na volanu, tako da mislim da je i sa c4 isto. I to mi se ne sviđa kod robotiziranog na citroenu, ne možeš ga staviti u skroz manuelni mod, tako je bar na novom cactusu. Znači možeš na volanu prebaciti u višu ili nižu ali on se nakon 10-15 sekundi vraća u automatski mod.
 

Nikola007

New member
Znači na mijenjaču imam od gore prema dole pozicije R,N,A,M i još šaltanje na volanu. Novi sam u svemu tome tako da se ne razumijem još dovoljno, vjerojatno postoje neki stručni nazivi za svaku seriju mijenjača. Ako će pomoć stavit ću broj šasije pa da netko provjeri (ako je moguće ) kakav je to mijenjač jer kako sam naveo auto ima 78000km i da nebi došlo do nenadanog kvara na mijenjaču volio bi znat kad se mijenja ulje.
 
Na vrh