Grand spacetoure 1.6, 120, 2019

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Mislim da se “slučajni” poziv servisnoj mreži može prekinuti ponovnim pritiskom na istu tipku, ali samo unutar 10 sekundi - nakon toga ne…

Poziv se ostvaruje putem autonomne telekomunikacijske kutije (BTA: boîtier télématique autonome) u kojoj je ugrađen eSIM s ograničenim funkcijama: pozivi u nuždi i veza na Internet (NAC tako dobiva Live podatke o prometu, ako su uključene/plaćene Povezane usluge).

Ti pozivi (servis za vozilo u kvaru i SOS u slučaju sudara) rade u svega 6-7 EU zemalja. U RH te usluge nema, a iz nekog razloga poziv iz RH preusmjerava se na Njemačku.

U slučaju aktiviranja zračnih jastuka (sudar) SOS poziv se automatski uspostavlja i centar zaprima podatke o lokaciji vozila…
 

Prilozi

Srdjan_Va

Member
Ja sam to pritisnuo na mojoj 308 i javila se neka nasa zena al sam ja bio zbunjen da je nisam ni pitao ko je :D a jos mi se to desilo u toku putovanja, posle toga sam se isto interesovao gde se nalazi ta kartica al nisam nasao odgovor. Medjutim sad na picassu imam aktiviranu neku podrsku, koja je aktivirana prosle godine u aprilu mesecu i sada je aktivna al ne znam sta obuhvata..
 

Prilozi

szahtila

Well-known member
Ja sam to pritisnuo na mojoj 308 i javila se neka nasa zena al sam ja bio zbunjen da je nisam ni pitao ko je :D a jos mi se to desilo u toku putovanja, posle toga sam se isto interesovao gde se nalazi ta kartica al nisam nasao odgovor. Medjutim sad na picassu imam aktiviranu neku podrsku, koja je aktivirana prosle godine u aprilu mesecu i sada je aktivna al ne znam sta obuhvata..
Ova usluga bi te trebala podsjećati na servise i još neke stvari, mislim da imaš opis na toj stranici gdje si prijavljen
Ova usluga bi te trebala podsjećati na servise i još neke stvari, mislim da imaš opis na toj stranici gdje si prijavljen
308-ca je kupljena u Hr nova ili vani?
 

nero81

Active member
Donator foruma
Ja sam to pritisnuo na mojoj 308 i javila se neka nasa zena al sam ja bio zbunjen da je nisam ni pitao ko je :D a jos mi se to desilo u toku putovanja, posle toga sam se isto interesovao gde se nalazi ta kartica al nisam nasao odgovor. Medjutim sad na picassu imam aktiviranu neku podrsku, koja je aktivirana prosle godine u aprilu mesecu i sada je aktivna al ne znam sta obuhvata..
Pa nazovi i pitaj gospoju :)
 

Srdjan_Va

Member
Ova usluga bi te trebala podsjećati na servise i još neke stvari, mislim da imaš opis na toj stranici gdje si prijavljen

308-ca je kupljena u Hr nova ili vani?
Uvezena iz Belgije a vozi se u Srbiji. A ovo Telemaintenance sam se nekako preko citroen app prebacio na citroenov sajt gde sam se ulogovao i to mi stoji kao aktivirano.
 

szahtila

Well-known member
Uvezena iz Belgije a vozi se u Srbiji. A ovo Telemaintenance sam se nekako preko citroen app prebacio na citroenov sajt gde sam se ulogovao i to mi stoji kao aktivirano.
Vezano uz Sos dugme, možda je aktivirana ta usluga konačno i na Balkanu. Probaj ponovo stisnuti pa doznati odakle se gospođa javlja i šta nudi. Ps. Da nije to tvoje dugma za hot line?
 
Na vrh