Gdje kupiti tepih?

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!
Danas sam prao auto i skužio da imam rupu u tepihu.
Gdje bi se mogao naći takav tepih krojen za c4? Sada imam onaj sa uzorkom automobilske gume(valjda citroenov).

Koja je razlika između gumenog i onog poput tepiha?
 

marko1103

Member
pogledaj firmu Promimato

ja sam s svojim u 7. mjesecu dobio "obicne" tepihe i vec imaju rupu

prije mjesec dana otisao u promimato i za 365 kn kupio gumene. nisam pozalio niti malo s obzirom da pogotovo za kisno vrijeme puno bolji od "obicnih"

nazalost ne mozes kupit jedan vec cijeli set. proizvedeni u njemackoj po mjeri. iste takve dobio sogor u skodi kad je kupio auto (naravno po mjeri za skodu)
 

Cutac

Prèkaroš
U TDS-u sam si našao tepihe. Izgledaju ok i najjeftiniji su.
183 kune set tekstilnih tepiha.

Neću gumene, koliko vidim i tekstilni su vodonepropusni, a trebali bi biti ugodniji.
 

Kanader

Active member
Gumeni ua jesen i zimu, a tekstilni koje ovdje nazivate običnima preko proljeća i ljeta. Netko drži i gumene na tekstilnim.
Ja sam uzimao u firmi " Slit " iznad Gupčeve zvijezde u Zagrebu.
Kvaliteta je neupitna, a ima više verzija tj. tanji i deblje postavljeni.
Na istom mjestu daju se kupiti i navlake po mjeri i auto kozmetika.
Iako je dućanćić mali i pristup s automobilom nije baš najsretnije rješen mislim da su cijene konkurentne mada već dugo nisam bio tamo.
Ima i web stranicu. Uglavnom od mene preporuka.
 

Zix

Active member
Da,da gumeni i za leto a i za zimu
Tekstilni preko zime upiju svu vlagu i bljuzgu pa neprijatno mirisu a i sam auto pa ne pomaze ni jelkica ni osvezivac.
Ne moras uzeti originalne vec mozes i neki anonymus brand sa kojim ces jeftinije proci.
Uzmi dimenzije koje ti odgovaraju pa onda u kupovinu
 

Cutac

Prèkaroš
Pročitao sam još na par mjesta da ne preporučaju tekstilne za cijelu godinu pa ću uzeti tekstilne za ljeto, a ovaj jedan zakrpati da imam za jesen i zimu :)

Slit-ova stranica ne radi pa će ići iz TDS-a.
 

LukaZg

New member
Vjerovali ili ne ja sam u Intersparu našao gumene tepihe i to samo prednje, prezadovoljan sam s njima - univerzalni. Ne kližu se i lako ih je čistiti
 
Na vrh