Filmovi serije filmovi

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Bez pretjerivanja, ovo sam pokušao u 5-6 navrata pogledati. Po 15-20 minuta sam se forsirao. Vraćao, pa ispočetka, pa malo premota... Nisam uspio. Inače nisam čovjek koji lako odustaje od zamisli, ali ovo... Bože sačuvaj. Ako ima netko kome je ovo dobro, može li napisati bar dva razloga, zbog čega.

 

visaluteju

Well-known member
Bez pretjerivanja, ovo sam pokušao u 5-6 navrata pogledati. Po 15-20 minuta sam se forsirao. Vraćao, pa ispočetka, pa malo premota... Nisam uspio. Inače nisam čovjek koji lako odustaje od zamisli, ali ovo... Bože sačuvaj. Ako ima netko kome je ovo dobro, može li napisati bar dva razloga, zbog čega.

znaci ne valja, kod mene vec par dana stoji na usb, sve ga hocu sagledati...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jučer ga skinem i naletim na temu prije gledanja. Bio sam extra skoncentriran radi upisa pa sam odmah pohvatao konce... osrednji filmić, dosta akcije, mrvu humora, ima par momenata i to je to. Stara ideja sa više plaćenih ubojica na istom mjestu. Ništa značajno se ne propušta ako ga se ne pogleda.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
osrednji filmić, dosta akcije, mrvu humora, ima par momenata i to je to. Stara ideja sa više plaćenih ubojica na istom mjestu
Da. To je to, samo što nije čak ni zabavan kao "alike" filmovi. The Commuter mi prvi pada napamet.



Pa, dalje slično na temu plaćenih ubojica.



The Gray man je baš prava akcija, ali čim završi, zaboraviš što si gledao. :) Zabavan je dok traje.







 

Franz

Well-known member
Očekivao sam SF sa ekstremno-zelenim gretističkim pamfletima, ali ispao je sasvim solidan film. Prvih 25 minuta je "na kalup", a poslije mi je bio stvarno dobar. P.S. Nije američki film. ;)

 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Dobra serija, bar prva epizoda koju sam pogledal. Tulsa King. https://www.imdb.com/title/tt16358384/
Stallone. Mislim da je prvi put u seriji. Očekival sam neki mix Rockya i Ramba ali nije. Dobra serija za početak. Ima šarma.
Gledao sam i nije loše. Ima neki GTA đir i atmosferu. Čak je i boja slike u tom GTA tonu. :) Stalloneu nikad ne bi dao 75 godina. Mislim da se i on sam na ručun toga zaj3bava u epizodi u hotelu s onom ženskom. :)
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
I dalje preporuka za Tulsa King. Nakon četiri epizode i dalje i radnja i Stallone drže tempo.

1899 na Netfliksu, mogu sam napisati da su kamiondžijski dani zanimljiviji i uzbudljiviji od tog uratka da ne velim dreka. :) Ne znam kaj se ljudima tu posebno dopalo da ima tak dobre preporuke. Glupost, besmislice i dosada. More bit da sam ja prestar za te SF reciklirane priče.
 
Na vrh