Elektronika - auto prikolica

vborovic

C5 modifikator
Ovo što si poslao meni više izgleda kao parking računalo a ne računalo od prikolice (na originalnom računalu za prikolicu bi bar 2-3 osigurača trebala biti vidljiva)?
 

ZlatkoC4

Well-known member
tu treba prvo razlučiti dali je ne ispravan modul upravljanja ili je izlaz na kablu potrgan ili ulaz na prikolici. u većini slučaja je neispravan izlaz utičnice iz auta za prikolicu.
 

charllie

Active member
Bok heroji,evo mucim se sa strujom na moji Auto prikolici.U roku 1mj. moja jiubimica Ara, sibirski samojed mi oglodala kabel prikolice i to dvaputa:twisted:.Nikak da skuzim kaj me jeebe,na izlaznom stekeru auta mi spojeni sa srednjom zicom( nula?)jos cetiri kontakta svijetle(ISPITIVAC) a medjusobno ne,ostala dva kaj su pod koso ne.
Elektricar mi veli da je nula na 31 tj. nije u sredini,no bez sednje nikaj ne svijetli,uspel sam nekak sloziti da mi dela na 5 zica ali poziciju i osvjetljenje tablice Imam ili lijevo ili desno zavisi kak prikopcam jednu zicu.
Sad neznam jeli mi uopce vredu izlazna struja na autu il su mi kontakte pobrkali dok mi je lani delal novu uticnicu.
Prosil bi pomoc i jednostavno objasnjenje,moram na tehnicki drugi tjeden.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh