Citroën susret: Bačka Palanka 2016.

AX-ja

èudo jedno
evo da se i ja javim.
susret je bio odlican,dan predivan
ljudi jos bolji.
svima jedan veliki pozdrav a domacinu Zmix-u pogotovo,stvarno se potrudio da su svi zadovoljni i da sve tece po planu.
definitivno se vidimo i druge godine.

jos samo da se zahvalim i zlatkoc4 takvi se ljudi rijetko srecu.
drago mi je da nas je ovaj forum spojio.
 

Zix

Active member
Ja sam cekao da se ostali jave pa i ja da potvrdim vec napisano.
Veliki pozdrav Zmixu,ZlatkoC4,deda,AX-ja laganininiju i ostalim prijateljima sa CFH i CFS foruma koji su prisustvovali ili nisu jednom lepom susretu i dogadjaju koji se pamti.
 

Zmix

New member
Zmix će sada samo da vas sve pozdravi jer je umoran kao pas i popuštaju ga tabletice. 😊
Sutra pišem jer mi je trenutno mozak kao žvaka.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Hvala svima i naravno da se vidimo i čujemo Zix,Aco,Ax, Zmix i ostala banda citroena :D
bilo mi je drago upoznati vas i provozati ponovno C3 1.4 hdi nakon dugo vremena uhvatila me nostalgija :D
 

Zix

Active member
Ako je do 100-tog posta znas i ti da sam ti licno rekao da ne zelim postovati gluposti samo da bih stigao do 100-tke...
 

Zmix

New member
Hajde da i ja nešto napišem...
Hteo bih ovim putem da se zahvalim svima koji su učinili da ovaj susret zaista bude više nego dobar, a naročito se zahvaljujem drugarima Citroënašima koji su potegli više stotina kilometara da bi bili sa nama.

Hvala vam na pozitivnoj energiji, dobrom raspoloženju, vedrini...ma, ljudi, hvala vam što postojite!!! 😊

Žao mi je što pojedini forumaši nisu bili u prilici da dođu, a znam da bi najviše od svega voleli da budu sa nama, ali šta da radimo. 😑

Zahvalio bih se i na poklonima što sam/smo dobili. Divan je osećaj kada te neko poštuje i kada te se seti. ☺

Eto.
Dogodine u isto vreme.

Statistika kaže da je bilo oko 120 osoba i 48 Citroëna. 😊

2CV - 2
Dyane - 2
Ami - 1
GS - 3
DS - 1
XM - 2
CX - 2
Oltcit - 1
AX - 2
BX - 4
Xantia - 3
Xsara - 4
Xsara Picasso - 3
C1 - 1
C3 - 2
C4 - 3
C4 Picasso - 1
C5 - 10
Berlingo - 1

Verovali ili ne, nemam nijednu sliku sa susreta pa ćemo sačekati forumaše koji su slikali. 😀
 
Na vrh