• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem C5 X7 Tourer 2.0 HDi 163 KS, 2010. (prodano)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

vborovic

C5 modifikator
Danas odradio kvalitetno druženje s članom foruma HAL9000 u Zg, čovjek dobio priliku isprobati moj auto (ne radi kupovine) i porazgovarali o Citroenima i autima općenito
 

vborovic

C5 modifikator
Nitko neće dijelove? Svašta ... :D ... ljudi se interesiraju iz engleske, al stvari bi im bile preskupe za slanje do tamo (tipa felge, odbojnik i sl. veliko) ...
 

vborovic

C5 modifikator
Nitko da zove, nitko da pita kak sam ... :D ... doduše, dobio sam par zanimljivih ponuda za zamjenu, ali relativno krivi auti u odnosu na ono što bi mi bilo ok ...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako si za zamjene, i nije ti bed potegnut do Rijeke.... pogledaj što AC Dujmović nudi. Na već nekoliko primjera sam dobio informaciju da stvarno pošteno isplaćuju rabljena vozila, ako se kod njih uzme drugo. Plus još malo korigiraju cijenu svojih vozila.
Posljednje su poznaniku za 407sw u zamjeni priznali 6,5k€, a on ga je držao na njuškalu na 7k€ bez uspjeha. Dodao je 5,5k€ za auto koji je na njuškalu stajao na 12.999.
 

vborovic

C5 modifikator
Nije Rijeka preko svijeta, ali nemaju ništa što bi mi bilo interesantno ... recimo da sam se namjerio na klasu vozila iznad C5 ... :D
 

Dalibor

Dado Tornado
u hrv. je mogao biti izmedju 250 i 300 tkn, barem meni tako djeluje, to je oko 35tkn.

pa dobro ako tražiš 11-12 t€ nisi izvan neke realne cifre.
stvar bi mogla biti sto je uvoz i sto oni koji imaju te novce kupuju novo ili njemačke marke.

vjerojatno bi počeli zvati da je cijena 10,5 t€, možda bi onda otisao relativno brzo. sad koliko ti se to isplati, i koliko se zuris.

dobro da nije benzinac, vise ga nikom ne bi ni mogao prodati
 

vborovic

C5 modifikator
Iskreno, ne znam, odnosno, ne sjećam se, za koliko su se kod nas takvi auti prodavali, ali kad se ovaj model C5 pojavio kod nas 2008., početna cijela limuzine sa najslabijim motorom i opremom je bila oko 190.000 kn ... full oprema 3.0 HDi je bila 48.000 € ... zato sam i napisao, da to što tražim nije uopće nerealno (znači, uloženih oko 10.000 € poklanjam za, u najboljem slučaju, 2000 €)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Vidim da su se sad ispraznili... valjda je ekipa nakon sezone sve pokupovala. Imali su donedavno par Audija i Mečkica... šarenu ponudu imaju, samo se vrti redovito.
 

vborovic

C5 modifikator
Inicijalno sam razmišljao o dobrom primjerku C6, za kojeg bi bio spreman i doplatiti prema njegovoj realnoj vrijednosti ... nekako su se u zamjenama na mene namjerili luksuzniji auti, koji su svaki za sebe na neki način posebni, ali mi se stanje, godište ili kilometraža vozila ne sviđa (Jaguar, BMW, VW, ...) ... e sad, s obzirom da su C6ice na našem rabljenom tržištu rijetke (privatna razina, princip staro za novo preko auto kuća bi me maksimalno oderao napuhavanjem vrijednosti svojeg vozila, a obezvrjeđivanjem vrijednosti mojeg - ekonomija u hrvata, klasika) ...

Uglavnom, recimo da bi prošlo bilo što, ako je omjer vrijednosti i klase vozila, oprema koju ima i godišnje održavanje/registracija na prihvatljivoj razini, jer nekako želim premostiti (ne da mi se tjerati politika, ali nemam bolju riječ ... :D) period od iduće 2-4 godine za koliko očekujem da Citroen na tržište izbaci i dokaže te svoje nove modele sa potpuno novim ovjesom ... a onda ako bi to bilo to, opet bih uzeo Citroen-a ... a do tad bih bio slobodan eksperimentirati, pa ako treba i 2-3 auta promijeniti ... jedno je dok ti netko posudi auto na sat/dan, drugo dok ga voziš par mjeseci
 

Cutac

Prèkaroš
Ti se ovako činiš mlad čovjek, što će ti c6? Neću komentirati ukuse, ali uzmi si c6 kada te bude bolila kičma, a dok možeš durati visoki G, uzmi E klasu kupe :grin:
Ili E39 M5 :wub: :wub:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh