C4 picasso 2.0 hdi black mamba

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Moja se već 1300 km nije upalila, a ne da mi se spajati Diagbox da vidim kakva je situacija.
Valjda će uskoro, na nekoj dužoj vožnji! Već dva tjedna se ne stigne ni zagrijati, koliko kratko ga vozim...
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Kao beše, jel neko lemio to na grejac ili samo spojio direktno žice?

Mi smo na pola puta žice, malo je ogulili....,ufrkali na to ovu sa ledicom....,zalemili preko,i izolirali!Crna i smeđa,koje su na staklo spojene!
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ja sam spojito tu kao na ovoj zadnjoj slici (34). Nisam skidao stražnji poklopac, nego samo staklo retrovizora. Kad je on maknut dobije se pristup žicama grijača.
A retrovizor na DS5 mi se čini isti kao tvoj... :cool:
Ma da, sve je to isto! Žao mi je što si nisam dao truda, pa ubacio negdje u kokpit!
 

szahtila

Well-known member
Sumnjam da je lakše, pogotovo po suncu
Imam tvornički ugrađene ledice u retrovizorima za nadzor mrtvog kuta. Nema šanse da primjetim po sunčanom danu da se upalila, osim ako namjerno ne pogledam retrovizor pa ne vjerujem da je ova uočljivija od tvorničkih
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Imam tvornički ugrađene ledice u retrovizorima za nadzor mrtvog kuta. Nema šanse da primjetim po sunčanom danu da se upalila, osim ako namjerno ne pogledam retrovizor pa ne vjerujem da je ova uočljivija od tvorničkih
Da, idealno bi bilo u kabinu dovuči žice, ili bar bočno na retrovizoru do prozora. Moja svijetli kao luda, pa nekad ne uočim odmah.
 

Milosh

Test
Nisam istraživao, ali provjerite ako ima negdje relej koji pali te grijače na vašim autima. Ako se može spojiti negdje na unutarnju kutiju s osiguračima/relejima, to bi moglo biti zgodno...
Napon za taj grijač sigurno ide kroz konektor od vrata. Ako skinu oblogu vrata i dođu do konektora, mogu taj napon izvući na mjesto po želji. Ili kao što kažeš sa osigurača pa negdje po želji.
 
Na vrh