C4 BlueHDI 120 Medveščak

Syyy

New member
Hvala kolege na pohvalama, drago mi je da vam se sviđa auto.
Zadnja svjetla su ta nova sa 3d efektom i zatamjena su ali u osnovnoj verziji dolaze bez 3d efekta pa nešto drugačije izgledaju (nisam siguran dal su isto tamna). Znači novi c4 se može dobiti sa dva tipa zadnjih svjetala.
Danas sam ga malo provozao do istre, laganini 110-120 po ac, tempomat da se kvalitetno razradi. Mjenjač radi odlično (da pokucam).
I dalje mi povremeno izbacuje grešku usb-a kad upalim radio.

Ne kužim na što kolega Cutac misli na onom linku ? Kapice za felge u raznim bojama :) ?

Pao je i prvi mali upgrade - tepih za prtljažnik:



I jedna morska, sunčana :whistling: nakon par sati guštanja po ac:

 

Cutac

Prèkaroš
Ne kužim na što kolega Cutac misli na onom linku ? Kapice za felge u raznim bojama ?
Mislio sam na bijele kapice, poput auta :)
Ima jedan bijeli u Rijeci sa bijelim kapicama i dobro mu stoji, a u Sisku ima jedan još ljepši crveni sa crvenima :D :angel:
 

Cutac

Prèkaroš
Za one koje sam uživo vidio sam 100% siguran, ali za ove ne mogu sa sigurnošću tvrditi. Makar mislim da jesu.
 

vborovic

C5 modifikator
To je netko naknadno bojao u bijelo onda, bijeli original/neoriginal Citroen čepovi felgi ne postoje u ponudi (i stari i novi chevron)
 

vborovic

C5 modifikator
Ja dok sam trazio za svoje, pregledao sam cijelu "ton" kartu za te cepove, osim onih koji su dostupni i na onom tvom linku, ukljucujuci Kinu, nikakvih drugih boja nema .. dal ih netko stanca doma u kucnoj radinosti, moguce ... :D
 

Syyy

New member
Inace od pocetka je plan bio nabavit ove felge 17' i crnu foliju na krov da se dobije ovo(ovo je panorama al efekt je isti,crni krov):


...ali visina serijskog auta diktira barem -5cm u pod i distance da bi se dobilo ovo + komplikacije sa tps senzorima tako da se nekako brzo hladim od cijele price :-(
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A komplikacije sa senzorima ćeš imat prije ili kasnije, neovisno o ovom. Ja bi to sebi odmah maknuo... i puknuo 17ice, da je do mene :D

Za krov ti treba, odokativno 2 metra folije, a dolazi sa širinom od metar i pol što je dovoljno. Nači oko 50-70€ materijala, a krov je jednostavan za odradit. Pa ako imaš imalo spretne ruke i talenta, lako ušparaš na rukama.
 

La Marche

Iskreni optimist
Crni krov bi želio radi vizualnog dojma, ili crni krov ima neku drugu ulogu?
Što ja znam - sunce, grijanje, ljeto zima, UV zaštita...?
 

Syyy

New member
Crni krov sam mislio samo radi estetike u kombi sa većim felgama. Inače sam več bio u fazi akontiranja felgi jer sam postojeće michelinke planirao poklonit starom za lagunu:
https://brock.de/felgen/rc-design/rc-design-rc18-smvp/
Već smo sve dogovorili u Sloveniji sa novim Dunlopicama 225/18 i novim tpms senzorima, no u zadnji trenutak prije uplate avansa sam sam skužio da postoje te iste felge 4x108 ali sa dva tipa promjera središnje rupe i različitim et-om. na žalost ovih koje su meni trebale uopće nije bilo na stanju i trebalo je čekati preko mj. dana da se naprave. To mi nije bila opcija jer je stari trebao gume odmah pa smo na kraju odustali od cijele priče.
Šteta jer bi sjajno izgledao (barem po konfiguratoru):



Inače auto ide bez problema, 2300km pređenih, potrošnja 6l po boardu, čini mi se da je malo živnuo u odnosu na prve dane pa se 300nm počinje i osjećat :-D

Ostat će full stock bez ikakvih dorada ;-)
 

markan1000

Well-known member
felge po konfiguratoru super izgledaju, jedino mi se opak čine malo predimenzionirane. 17-ice sasvim dovoljne za full šminku na njemu
 

Syyy

New member
4 mjeseca od kako je kod mene i stvarno ga sve više volim svakim danom. cca 7k km smo natukli, dosta putujemo pa je jedan od puteva rezultirao i ovime :hm: :eek: :





Nekakva ptičurina u niskom letu pri cca 120km/h.
Riješeno preko kaska (4700kn je faktura bila :surprised:).

Osim toga primijetio sam škripanje zadnjih sjedala na mjestima gdje se kopčaju škare za preklapanje, u servisu su to riješili stavljanjem izolirke da se podeblja površina nalijeganja, iako je balkan rješenje, više ništa ne škripi :-D

Potrošnja Zagreb 5.7l, otvorena cesta 4.5 sa klimom i 4 odrasle osobe.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Èitam baš temu, nigdje ne vidim koliko te izašao auto u 3mj?
Ako se smije znati :D
Ispada kao testno vozilo, ili izložbeno, ili?
 

Syyy

New member
Kolege..bliži se servis na 20k i nepune godine dana starosti.
Da li uzimat dijelove posebno ili sve servisu prepustit?
Radit ću u Tratinskoj jer su mi oni i reklamaciju rješavali i 5 min od posla su mi.
 
Na vrh