C4 2.0 VTS by: Ruske

Ruske

Active member
napokon popravljeno ono sta je stucalo...cijela struja sredena...ono sta je nakon 4000 isao lose je bio uzrok: ZICICA struje knock senzora...neki majstor koji je skidao kuplung kad ga vracao je ukljestio zicicu izmedu mjenjaca i motora...

isprobao veceras malo kako ide...prsti snagom napokon...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8mP1ydDpJjM[/ame]
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Eh... lako tako nizbrdo :p

Super ide, super je i zvuk... i sviđa mi se ovo što displaj pocrveni u okretajima, kao da obični C4 to nema?
 

Ruske

Active member
@ivan: do 130 je bilo uzbrdo, nakon nizbrdo da...neznam, mislim da samo VTS to ima, iskreno nisam ni znao da to ima haha...

@quadro: nisam, neznam kretati jos kako spada iz nule...budem jednom mjerio sa racechronom po ravnici


iduci planovi: k&n typhoon, remap, blokada na 7500 ili koliko se da, moguce neke 18ke + gewinde, iako sam primjetio da je moj VTS u odnosu na druge po gradu (moguce da su 1.6) je nizi...napred sam zavirio imam neke crvene opruge - da li tko zna da li su serijske takve ili je auto vec spustan? posto mi djeluje na oko jedno 2cm nizi od ostalih, a bome vidim i na njuskalu da su drugi 2.0 VTS vislji...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije precizno, al ovako nabrzak pretraga po guglu govori da su serijske opruge crne
 

Ruske

Active member
neznam kako su tako skupe...

isao sam danas napuniti klimu, bila skoro prazna, sad hladi bolje, ali opet sam skeptican (mozda jer je automatska, a naviknut sam na rucnu), a i primjetio sam da srednji otvori malo manje pusu od bocnih, jel to normalno?

btw. pitanje za sve vlasnike C4: kad desna strana hladi, a lijeva grije (zimi kod grijanja auta) - sta je tocno problem i sta treba napraviti da se sredi? se treba rastavljati sve? :D
 

Ruske

Active member
danas tankirao 200kn 100tke, presao veceras 110km, u tanku ostaje jos 280km, potrosnja tanka 7,0...relacija ri-novi vinodolski-ri, pa jos 15km u brdo iznad novog, tarenje bez ESP-a...ja PREZADOVOLJAN...po magistrali tempomat 70
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Stvarno OK potrošnja, u rangu mog 1.4 :D Si išao đir do vjetrenjača?
 

Ruske

Active member
isao do batera ubrdo, skinuo ESP, auto na izlazu iz zavoja vrtio kotace u prazno :D

prosao malo djir danas sa oba auta :) napokon uzivam u oba slozena auta





 
Na vrh