C2 VTS by Šilibajzer

Srki90

New member
Po pitanju ****... s ebay-om, ima neki mali "****un" koji se ponaša kao stick i koji kad ga zaštekaš u utor za upaljač emitira FM frekvenciju (koju ti postaviš) i koju kasnije čita tvoj "obični" radio kad ga postaviš na istu tu frekvenciju u autu i tak ti to svira... Vidio to ali nisam koristio pa + i - ne znam...
Imao to kod sebe na VTR-u , iskreno par komada sam ih nakon svog i prodao, zvuk je užas i definitivno se ne isplati to ni kupovat makar da je kunu.
 

Stipe

New member
Evo da se i ja malo javim nakon dosta vremena, nekidan je bilo 16 k km otkako sam uzeo auto, nesto vise od godinu dana, pa je bilo vrijeme za temeljiti pregled. Kapa prednjeg desnog amortizera je pocela pustati manje zvukove (lezaj se poceo raspadati) i jedna odbojna guma iznad zadnjeg trapa je napukla, gume su postale slikovi, sve u svemu nista neocekivano, stovise fantasticno. Motor, dijagnostika, mjenjac, ovjes... sve izvrsno. Jedini kvar koji sam uopce imao na autu otkako ga vozim je automat anlasera.

Odlucio sam da odradim sve to zajedno na 70 k km, znaci druga promjena ulja otkako je u mom vlasnistvu bez eksperimenata novi originalni djelovi, Total ulje i filter ulja, filter zraka i klime, također 2 kape amortizera s lezajevima za naprijed, 2 odbojne gume za nazad, novi Toyo T1R i geometrija trapa u auto kući Antunovic (htio opet Continental CS3, ali dobio predobru cijenu koju nisam mogao odbiti). Nisam sve slikavao, ali evo par slika s moba.

Sve u svemu super autic, jos cemo se druziti. :)


 

Ciki vts

New member
Nasi auti si zadnji koji su izasli iz tvornica a da valjaju ;)

Za koliko si dobio gume? Pretvaraju se u plastiku nakon malo vise od god dana na autu :(
 

Stipe

New member
Pa kad je kod nas 12 ak stupnjeva :), inace nikad u zivotu nisam kupio zimske gume. Ne mislim ih voziti duze od godine svakako jer kupujem gume u prosjeku jednom godisnje.

Inace sve preporuke za Conti 3cu, drzale su do zadnje sekunde i bile meke.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Pa kad je kod nas 12 ak stupnjeva :), inace nikad u zivotu nisam kupio zimske gume. Ne mislim ih voziti duze od godine svakako jer kupujem gume u prosjeku jednom godisnje.

Inace sve preporuke za Conti 3cu, drzale su do zadnje sekunde i bile meke.

A di posle staviš te gume? ja bi bio kupac, ponudio bi ti dobre pare..
 

Marko

Well-known member
Total ulje i filter ulja, filter zraka i klime, također 2 kape amortizera s lezajevima za naprijed, 2 odbojne gume za nazad, novi Toyo T1R
Ne vidim na spisku i slikama sviječice? :hmmm: :D

Puno sretnih km!!!
 

Stipe

New member
@krky
Odlicno onda, koliko ces dat za Conti sa 2-3 mm sare ;) ne znam kako se ti vozis, ali meni gume traju max godinu i po' u najboljem slucaju.

@Marko
Tnx! Stavio Darko Denso Iridium :) bit ce dobre za jos 10 k.

@ciki
Ja sam malo dalje od Slovenije, ovdje je prosjek 850kn za ovu gumu. ;)
 
Posljednje uređivanje:

Stipe

New member
Bio na tehnickom, sve savrseno iako se čiko iznimno trudio da bude jako temeljit i očito mu je smetalo sto se crvene opruge ispod auta, i Supersprint :disgusted: :)
 

Stipe

New member
Jok, sad kako su nove gume visi je cca 1cm :weeabooface: nije ni liznuo plastikom ispod branika. Nego, lik je klasicni anti "sport" ikoje vrste, izgledao mi je kao da ga je vec auto koji nije Golf 3 ili Passat naživcirao.
 

Marko

Well-known member
Nego, lik je klasicni anti "sport" ikoje vrste, izgledao mi je kao da ga je vec auto koji nije Golf 3 ili Passat naživcirao.
I tu kod mene su takvi likovi! Moralo bi ministarstvo prometa i centar za vozila HR malo poraditi na edukaciji ili čak uvesti specijalizaciju pred kraj edukacije kontrolora - tipa: ovlašteni kontrolor za Vau-vau, Korejance, Franceke, Ostali, Sporcki auti, Æuning itd. :D

Ugodno se iznenadim dok naletim na profića na tehničkom koji još da poneki savjet i da nije mrgud! :weeabooface:
 

kileVTS

New member
Sorry sto uletavam ko padobranac. kak ti se krece potrosnja po kompjuteru, na prosjek mislim?

pitam posto sam novopeceni vlasnik vts-a...
 

Stipe

New member
Zadnjih 1000km je oko 8.5l, isključivo gradske vožnje. Na otvorenom ovisi o tvom raspolozenju - moze biti oko 6, a moze i duplo vise.
 
Na vrh