5.3.2016. CFH susret

Krky

Lakerski profesionalac
Strašno mi je jako žao, nemogu ni ja doći.. :(
Do zadnjeg časa sam mislil da idem, i evo ko za vraga nešto mi se iznenada dogodilo kaj moram neizbježno riješiti, i to se baš danas moralo dogodit... toliko sam se pripremao za taj susret i sad sam tak izašel :(
 

Ruske

Active member
Ja upravo izasao s posla, morao ostat, tako da necu ni kretat :( ne isplati mi se dolaziti za par sati. Morat cemo drugi put. Zabavite se!
 

ZlatkoC4

Well-known member
evo met završio malo prije susret bio i više nego odličan od upisanih odazvalo se 11 auta zahvalio bih onima kojin su došli iz Varaždina, Bedekovćine, Makarske, Rijeke, Zagreba, Vinkovaca, Križevaca.
A posebno hvala malome Teu :stovanje::hello:starom 6mj iz Rijeke koji je sa svojim AX proputovao 250km da bih doša na susret Citroena.
Ljudi što da vam kažem hvala vam i vidimo se i dalje na drugim susretima i druženjima. Susret je bio super kratak ali odličan gdje got sam u prolazu znate i sami da se vidimo a ima me svuda :D

Sutra ćete dobiti slike i sve opširnije sa susreta jer sad poslje gospon Tomislava baš mi se i ne piše:grin:
 

2mario2

Well-known member
Daaaa, mali je svakako bio vrh susreta! Anđeo mali!

Također mi je bila čast upoznat sve (drugi put bolje i duže)

I supruga se ispričava zbog pada sustava u krivo vrijeme, a bila je uzbuđena ko ja kad smo rekli da idemo na susret. Bit će bolje u rundi broj 2 :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
Na vrh