Zanimljiva boja unutrašnjosti

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Nedavno sam na oglasniku naletio na zanimljivu boju kožne untrašnjosti.

5616602c-77d9-4fc0-8cbe-d1ac9770a384_6b445dc3-6d95-4eef-9b5b-9c22e1df7f32.jpg5616602c-77d9-4fc0-8cbe-d1ac9770a384_676ce886-8f7d-4651-9329-f764942f2508.jpg5616602c-77d9-4fc0-8cbe-d1ac9770a384_cadda37c-ab59-4664-bce7-37607c42b5ee.jpg

Ovu medenjak smeđu nisam još nikada vidio na C5 I ili II, meni super izgleda. I auto je 1.6HDI, nije ni EXCLUSIVE oprema.
Baš čudno. Mislio sam da je za C5 postojala samo crna i svjetlosiva koža.


Bilo je nešto takvo u verziji Carlsson-u, ali samo u prototipu. Kompletni tepisi su u cognac boji, krov, svi stupovi, donji dio vrata. A sve ostalo što treba biti crno je presvučeno alcantarom. Sve složeno OEM.



citroen-c5-carlsson-3.jpg

U serijskoj izvedbi je Carlsson dobio samo plave umetke... Koji nisu baš nešto...


citroen_c5_by_carlsson1.jpg


Jel itko vidio nešto slično za C5?
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Ovo plavo crno izgleda super, ali ova predzadnja slika je odvratna.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Eto vidiš, meni je obrnuto. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Možda je neka vanserijska izvedba. Jer sam našao ovu firmu koja se bavi time.

Citroen Archieven - Alba Automotive

A opet sve izgleda OEM. Citroeni su jako teški za tapeciranje jer je koža zaljepljena na jastuk sjedala.

Recimo C5 X7 je imao također crnu i svjetlo sivu unutrašnjost, a zadnje godine su bile crna ili tamno smeđa. Ali prošireni paket, tj. i instrumentalka i središnji most i plastika između sjedala je sva obučena u istu kožu.

C5 X7 crna koža

C5 crna koža.jpg


C5 X7 svjetlosiva koža i instrumentalka

Citroen_C5_II_503.jpg


C5 X7 prošireni crni kožni paket

essai-citroen-c5-bluehdi-180-exclusive-2015-ta-29 prošireni crni.jpg


C5 X7 prošireni smeđi kožni paket

DSC_4137 C5 smeđi.jpg

Ovo dvoje zadnje je samo u EXCLUSIVE i zadnje dvije godine, tj. od 2015. godine.

Cutac Cutac tri puta pogodi koji je meni najdraži? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pretprošlo desetljeće je bilo stvarno lijepih interijera... al valjda kako je nestala prava koža su nestale i zanimljive boje

A ovu 'smeđu' u mlađoj C5ici neću ni komentirati...
 

sfx7

Member
Sicevi na dvije zadnje slike mi izgledaju prekrasno, ali čisto sumnjam da je to tek od 2015. Viđao sam ih i u modelima prije liftinga (npr. 2009), ali čini mi se da su to bila auta iz uvoza.
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Sicevi na dvije zadnje slike mi izgledaju prekrasno, ali čisto sumnjam da je to tek od 2015. Viđao sam ih i u modelima prije liftinga (npr. 2009), ali čini mi se da su to bila auta iz uvoza.
Da, bilo je kožnih interijera prije, ali samo crni i svjetlosivi. Ovaj prošireni kožni paket je došao za zadnjim (3.) faceliftom, tj. od 2015. Ove slike su sa testa HDI 180 motora. Razlikuješ ih po ovim točkicama na sjedalima. I navodno je to semianilin koža, tj. posebno mekana.
Pretprošlo desetljeće je bilo stvarno lijepih interijera... al valjda kako je nestala prava koža su nestale i zanimljive boje

A ovu 'smeđu' u mlađoj C5ici neću ni komentirati...
A znam da drekec nije po svačijem ukusu, ali meni je baš fora. Žalosti me jer 99% današnjih automobila ima rudnik crnu unutrašnjost. I onda mi je ovo osvježenje. A opet je malo lakše za održavanje od svjetlosive.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh