• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Zamjena prednjih farova

Franzg

New member
Neznam gdje bih smjestio ovu temu pa ako je na krivom mjestu neka administratori prebace u odgovarajuce. Dakle, imam farove na svom citroenu c3 2004.god. koji izgledaju kao da trebaju na polianje farova ali mislim da im ni to nebi pomoglo, mislim ne igledaju tolko strasno ali meni smetaju, e sad IMA LI NETKO KO IMA FAROVE ZA CITROEN C3 koji su čisti skroz i želi se mjenjati uz moju doplatu naravno, šaljite mi ponude u inbox i dali netko zna nekog ko bi to mogao zamjeniti za neke oke novce? Lokacija je Zagreb, farove moje mozete vidjeti u mojoj garazi ili pod C3 BY FRAN temi koju imam otvorenu ili se javite na whatsapp 091 6444 646 pa cu vam poslati slike
 

Echo49teen

New member
Ja ti mogu dati broj od auto otpada gdje su neki dan dopeljali C3 pa ako ti bude odgovarala cijena, inače su farovi u relativno super stanju koliko sam vidio u prolazu. Ja sam svoje razmišljao zamjenit angel eyes farovima ali sam odustao jer imam previše izdataka a 2300 kn mi je malo puno za dat.

Auto otpad Novica - 091/506-9366 ili 091/541-1912...imaju dvije lokacije, ja sam kod njih uzimao felge za svoj C3 i ispalo me cca 200 kn jeftinije za 4 komada nego drugi otpadi, a kad sam bio kod vulkanizera i vidio da mi je jedna felga spigana vratili su mi novce za nju bez ikakve rasprave nakon što nisu mogli naći drugu da mi zamjene...što se mene tiče usluga 5+ za cijenu i korektni odnos

Poruka Moderatora:
kopirano u temu: http://www.citroenforum.hr/citroen-opcenito-38/autootpadi-s-citroenima-810/
 

Krky

Lakerski profesionalac
Neznam gdje bih smjestio ovu temu pa ako je na krivom mjestu neka administratori prebace u odgovarajuce. Dakle, imam farove na svom citroenu c3 2004.god. koji izgledaju kao da trebaju na polianje farova ali mislim da im ni to nebi pomoglo, mislim ne igledaju tolko strasno ali meni smetaju, e sad IMA LI NETKO KO IMA FAROVE ZA CITROEN C3 koji su čisti skroz i želi se mjenjati uz moju doplatu naravno, šaljite mi ponude u inbox i dali netko zna nekog ko bi to mogao zamjeniti za neke oke novce? Lokacija je Zagreb, farove moje mozete vidjeti u mojoj garazi ili pod C3 BY FRAN temi koju imam otvorenu ili se javite na whatsapp 091 6444 646 pa cu vam poslati slike

Sumljam da bi ti netko mijenjao odlične farove na loše.. to bi mu trebala bit grda sila za lovu..
Ja sam svoje polirao i bili su ok jednu godinu.. i onda sam ih opet, ali više se nije moglo izvuč iz njih da bi bili bez greške, a i prednja plastika iz nutra mi je bila mutna...
gledal sam na ebayu ima za kupit samo prednje staklo, odnosno plastika za neke aute, ali za Citroene nisam mogel najti.. ja sam sebi oba fara stavil nova gore, mislim da je jedan, kompletan sa motoričima oko 1800kn..
 

Franzg

New member
da gledo sam nove i to mi je previše za te novce napravim dosta stvari na autu bitnijih ...razmisljo sam o angel eyesima ali sam čuo da su nepouzdani i nije sigurno da prolaze tehnički, meni bi idealno bilo da je svjetlo crno tj tamno a ne kromirano (otprilike ko ti angelsi ali da nema angelsa nego obicno svjetlo,za to bi čak i dao novce ali tog nazalost nema za c3 :( )
Da najbolja opcija mi preostaje otpad, poliro sam farove prije 2 godine i bili su nesto bolji ali isto ne skroz, to se moze polirat al uzalud kad nece opet bit ni blizu onog kak bi ja htio :p
 

Echo49teen

New member


Ovo ti je razlika između farova za naše tržište na lijevo i moj koji desno, rađen za zapadno tržište...moji su 12 godina stari, lijevi 10 i polirani već jedno desetak puta :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
620kn na siluxu, ima ih i za 55€ na jednoj slovenskoj stranici, ako te interesira... 10€ je dostava za Sloveniju. Za nove zamjenske govorim
 

Dalibor

Dado Tornado
zanimljivo, lijevom odvaljen lijevi (ispod branika) splinter zraka, a desnom desni ...
i mojem je odvaljen lijevi, original istočno tržište nemoš protiv toga :D
 
Na vrh