Zamjena kozne navlake mjenjaca Cactus 2015

AlanK

New member
Da li mozda netko ima neki video kako covjek sam to moze napraviti ili step by step guide? Ne ide mi se bas mehanicaru i placa za to kad mi se nekako cini kao jednostavna radnja.
Help please 😇
 

AlanK

New member
vidio sam taj klip i nije bas potpun u smislu da pokaze cijelu proceduru, a i cisto sumnjam da je procedura ista za sve citroene i peugeotove
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ista je za veliku većinu, nisu se ni sa platformom zajebavali 20 godina, kamo tek da kožu izmišljaju novu za svaki model.
Znači prvo treba podignut donji dio sa okvirom, pa zatim samu ručicu. Sa njom će trebati malo sile.

Kad sve skineš, u ruci ti je ručica, koža i okvir... ručicu i kožu vjerovatno drži mala zip trakica stegnuta iznutra.

A za okvir ćeš na novoj koži morati rezati točne proreze tako da sjedne
 

AlanK

New member
Ista je za veliku većinu, nisu se ni sa platformom zajebavali 20 godina, kamo tek da kožu izmišljaju novu za svaki model.
Znači prvo treba podignut donji dio sa okvirom, pa zatim samu ručicu. Sa njom će trebati malo sile.

Kad sve skineš, u ruci ti je ručica, koža i okvir... ručicu i kožu vjerovatno drži mala zip trakica stegnuta iznutra.

A za okvir ćeš na novoj koži morati rezati točne proreze tako da sjedne
Hvala na info, al nekak mi se ne trga to bez da tocno znam
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kopče s donje strane. Sistem kao i na skoro svakom Pugu/Citroenu od 1998 na ovamo. Prorezi koje spominjem da treba izrezati na novoj koži su upravo za te kopče

 
Na vrh