Zagreb Autofestival-Jarun 1.2.09.2012

deda

New member
Neznam kolko ste upoznati sa ovom manifestacijom u organizaciji KN Automagazina i HAKa,ako koga zanima,evo prilike za razgledvanja svega što ima veze sa hrvatskim auto svijetom,na izlaganju će biti dileri sa trenutnom ponudom novih i aktualnih automobila,individualnih i profesionalnih prerada,oldtaimera,fan i oldi klubova i svega što prati auto industriju i promet u ljepoj našoj.Inicijativa je pokrenuta u zamjenu za propalom manifestacijom zagrebačkog autoshoua.Ja ću biti sa svoja dva legendarna citraća:GA i Ami.
Vidimo se tko navrati,biti će mi drago.
 

Dalibor

Dado Tornado
dolaziš sa crnim busom? :confused:

ja sam u to vrijeme do negdje 20.9. u holywoodu, snimam novi film :/
inače bi došel, normalno
 

deda

New member
Ja to pogledam tu i tam i ne sviđa mi se ,a i sad kak je ovo aktualno,dosta ljudi sa kojima sam razgovarao pa smo došli i na tu temu, ima isto mišljenje.
 

Marko

Well-known member
Takvi je kakvi je, bar se "trudi" nekaj napraviti i ako bude imal dobre suradnike moglo bi biti nekaj s toga. S druge strane na forumima drugih klubova može čovjek pročitati da im nastup i pristup nije jača strana al još ima vremena. Bumo videli...
 

deda

New member
Ma nema veze,kao što kažeš,nešto su pokrenuli i treba im skinut kapu zato.Ionak se nitko više neće s nićim bavit,svi samo kukaju iza čoška,tak da svaka inicijativa u ova šugava vremena je hvale vrijedna.Uostalom treba čovjeka osobno upoznat,pa onda sudit,ja sam baš imao susreta sa nekim medijskim osobama za koje sam mislio da su seronje,a kada sam se snjima osobno upoznao i razgovarao sasvim sam promjenio mišljenje.Valjda ima svako svoj stil u javnosti,a drugaćiji privatno.
 

Marko

Well-known member
Ja sam par puta slučajno naletel na kn-u na tu emisiju kaj ju Lovrec vodi, i dopalo mi se (bil je DS3 R test). Zakaj? Zato jer si čovjek bar da truda i dovuče auto na "test" i bar ga je provozal pa veli par stvari koje su +/- i nije kao drugi TV auto tjednici koji skinu s jubitoa njegov promo video i onda čitaju članak s interneta s tehničim podacima 5 minuta i rade se pametni.

A ova stvar s festivalom bi mogla biti pun pogodak ako posložiju kvalitetno mozaik... Naš forum nije nitko od organizatora zval?
 

deda

New member
Poziv je bio upućen svim oldtaimer klubovima,a što se tiče novih automobila,to su razgovarali sa svim dilerima svih marki koje se trenutno prodaju kod nas i naravno u suradnji sa Hakom,pa policijom i ostalim zainteresiranim firmama koje rade sa dijelovima,nekim servisima,proizvođaćima,tunerima,itd.Uostalom poziv je bio upućen direktno i u emisijama KN Automagazin.Neki su se i sami ugurali radi svoje osobne promocije,ustvari nije lako sa svim tim izaći na kraj,ima tu svakvih i nebuloznih zahtjeva od strane nekih koji vide svoju priliku da istiću sebe.
 

Marko

Well-known member
Na pežo forumu su moderatori ugrubo naveli "cijene" za sudjelovanje na festivalu, skoro pa bi se za te pare zakupa prostora moglo natrag na velesajam... Hihihi :)

Bude na programu i sexy oldtimer wash?
 

Marko

Well-known member
Mislil sam na to da objekt pranja budu oldtimeri, a ne da je subjekt (vršitelj radnje) oldtimer...
Mada ni tvoje pitanje ni bedasto čak je i na mjestu - išal si tom logikom da starije dame imaju veće "spužve" i da bolje barataju vještinom ribanja. A? pojasni malo...
 

deda

New member
Daj nek si doma ribaju svoje oldtimere(u žargonu"svoje dedeke"),ne pomaže im ni centrifuga,ni pegla i vi bi to gledali.
 

Marko

Well-known member
čuj sad, bake?!?! ali neki dobar MILF već može.
Zamisli da žena je rodila sa 19, i njena kćer je rodila sa 19 - ak dobro zgleda to je super baka! Teoretski... :D I onda obje dođu na sexy oldtimer (kaj već hoćete) wash!
 
Na vrh