Zaštita parkinga - uređaji i riješenja

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Imam dva parkinga koja treba zaštiti, najbolje riješenje mi se za sad čine ovo, cca 1600kn /kom na ebayu.

Ono što mi najviše paše je daljinsko upravljanje i jednostavna instalacija jer je cijeli sklop na bateriju.



Imate šta bolje u rukavu?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne, ufff neeeee ni blizu :D
Na toj lokaciji već postoji problem s tom pozadinom, da im još i zastavu dignem bi se sutra mogao oprostiti od svega.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nebiš ti, ali ima specijalaca kojima je to pozivnica :D
Al nećemo sad o tome.

Dva stupa i lanac su oko 1000€, ali je skuplja instalacija i mora ić struja do njih.

Mislim da ću na kraju uzet ove dvije male baterijske rampe.
 

Cutac

Prèkaroš
To se lako iščupa ako se netko namjeri.
Da napravis ogradu kao naopake grablje koka se sklapa u pod?
Recimo da slobodno ide gore dolje, a kad je gore da se lokotima pricvrste dva, tri nosaca koji ju drze gore?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma neće se nitko namjeriti posebno to čupati, nije takva situacija... jednostavno je lokacija di se nekad traži parking više, pa trebaju ovi (privatni) ostati rezervirani. Ali bit će svakako sa najjačim šarafima u betonu i kamenu ušarafljeno. Pa ako nekoga smetaju, namučit će se.

Sva ostala riješenja, pa i ta ograda, mi se čine skupa i komplicirana naspram ovoga. Za ograde su motori sami po sebi od 2000kn, a di je još štemanje, električar i slično.

+ daljensko upravljanje je obavezno.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Jesi probao s gajbom ili plasticnom stolicom, to je kod nas hit?! Neznam mozda su izisli i modeli na daljinski...
 
Na vrh