Zaštita ispod motora

sir.Oliver

Well-known member
jedino ako bi " sjela " od nekog drugog modela / auta .... trebalo bi pogledati u katalog rezervnih djelova ... ( ako ga itko ima , pošto je PSA škrt po bilo kakvoj pomoći klubovima / vozačima )
 

Cutac

Prèkaroš
Napraviš sam od nekog metala?
Treba biti dovoljno krut(ili imati grede) da ne pleše na vjetru, lagan, da ne bude pretežak :D i treba napraviti rupe za odvodnju vode ili nedajbože motorevih tekućina.

Odmah složiš da imaš kanale za hlađenje kočnica i ako imaš volje i love, složiš ploču ispod cijelog auta, za aerodinamiku, ubaciš par otvora za servisiranje(auspuh recimo) i gonjaj. Ispod motora držiš uvijek, po zimi skineš ostatak da se sol ne nakuplja.

Možeš ga i u neki splitter složiti da sve bude u komadu i funkcionalno i lijepo za oko.
 

Mirage

Well-known member
Ili kupiš auto s tvornički ugrađenim poklopcem.

Malo ironije


Pogledaj da li paše ili bi mogao pripasat od drugih modela.
 

Zoksi05

Novi èlan
Našao sam i ja na "Citroën Service" stranicama za C elysee zaštitu ispod motora, ali mi nije jasno zašto to nemaju zastupnici kao dodatnu opremu.
 

sir.Oliver

Well-known member
zato što to nitko , ili barem rijetko traži . ljudi i ne znaju da to postoji i za elysée . jednostavno , nema to , znači da to nije potrebno . mada ja s ovim nikako nisam saglasan .... ta zaštita je tamo potrebna , samo što je čika Francuz mnogo škrt pa ne ugradjuje ....
 

pokra89

Well-known member
tako je. ako si preko service.citroen našao katalošku oznaku, otiđi u prvi ovlašteni servis i nek naruče, za najdalje 2 tjedna (toliki je bio rok isporuke zadnji put, možda je sad i manji) dio je kod njih, platiš, preuzmeš.
 

gambler072

C5 enthusiast
Kao sto Pokra rece sve mogu da naruce, samo mislim da ce u ovom periodu cekanje biti malo duze jer izmjestaju glavno skladiste rez.dijelova za citavu Europu, tako su mi rekli u ovlastenom prilikom zadnje narudzbe. Ja evo vise od mjesec dana cekam vodilicu sajle rucne kocnice.
 
Na vrh