Wave2 i 2 telefona

szahtila

Well-known member
Pokušavam spojiti 2 telefona preko blututa. Oba su uparena, spojim prvoga. Drugog ne mogu spojiti a da se prvi ne odspoji. Na Parrot handsfree uređaju je to bilo moguće za sve uparene telefone tj. aktivirao bi se onaj koji se koristio, bilo pri zvanju ili javljanju, čak i ako su u autu bila istovremeno tri mobitela(provjereno u praksi). Na NAC wave2 moram ako je prethodno bio spojen mobitel, drugi ručno prijaviti. Da li griješim u nečemu ili to tako mora biti?
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Tako mora biti. Wave2 može imati aktivnu vezu samo prema jednom telefonu. To je onaj na koji se zadnji put spojio. Ako je u kabini više prethodno uparenih telefona i želi se koristiti neki drugi (a ne zadnje upareni), treba ručno odabrati na kojeg da se spoji…

PS: možda ti je lakše to prebacivanje s mobitela na mobitel preko odabira korisničkog profila na NACu?
 

szahtila

Well-known member
Tako mora biti. Wave2 može imati aktivnu vezu samo prema jednom telefonu. To je onaj na koji se zadnji put spojio. Ako je u kabini više prethodno uparenih telefona i želi se koristiti neki drugi (a ne zadnje upareni), treba ručno odabrati na kojeg da se spoji…

PS: možda ti je lakše to prebacivanje s mobitela na mobitel preko odabira korisničkog profila na NACu?
. Meni ne predstavlja problem, problem je supruga koja većinom koristi auto preko tjedna. Imao sam u drugom autu Parrot i svi upareni mobiteli su se samostalno spajali. Čudi me da nije moguće automatsko spajanje mobitela koji se prvi "približi" autu već je potrebno ručno spajanje
. Meni ne predstavlja problem, problem je supruga koja većinom koristi auto preko tjedna. Imao sam u drugom autu Parrot i svi upareni mobiteli su se samostalno spajali. Čudi me da nije moguće automatsko spajanje mobitela koji se prvi "približi" autu već je potrebno ručno spajanje
Zbunjuje me što u meniju za blutut postoji podmeni"Spojeni uređaji"(u množini) što me navodi na pomisao da je moguće spojiti više uređaja istovremeno
 
Posljednje uređivanje:

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
To se zapravo misli na "do sad spojeni" uređaji. Tj. oni koji su do sad uspješno upareni. Tek kad odabereš nekog od njih počet će proces uspostavljanja veze, ali samo prema jednom mobitelu (koji je, naravno, prisutan u vozilu)...
 
Na vrh