Veličina felgi

Dujo

New member
Jesu ovo Pugove FELGICE??
Prava felga dolazile su na "gti" 205/309 modelima...
Lijepo izgleda BX ali mislim ja da je on u garazi vecinu vremena (plasticne lajsne i retrovizor nisu imali utjecaja na otvorenom), mada bijela boja je zahvalna kada i matira tesko primjetiti razliku, a dobro pranje "ARFOM" je ucini isto sto i polir masina sa pastom..
 

gasa

New member
Da felne su od P 205 GTI,ja ga imam 12 /13 god i ni jedan dan nije bio u garazu,stoji ispred kuce ,retrovizore sam farbao pre 5 god mat crnim sprejom,a farbanje mozda bude sledece godine pocela da se skida farba kada se pere. Ovde je parkiran od kako ga imam.

 

Dujo

New member
Skuzio sam ja po "sitnicama" da je ipak nekome stalo do tog auta i nije zanemaren..
Lijep primjerak, steta ako nedobije neki "pokrivac" koji ce ga odrzati u ovakvom stanju..
 

gasa

New member
I tvoj BX izgleda odlicno :palac-gore: ,iste kao tvoje OZ felne su mi za malo promakle,odlicno mu stoje,pa sam posle naso ove od P 205.
 

Grga

New member
Uvijek sam se pitao jel ide 195/65/15 :grin: izgledaju ove 195/65 moćno, al mislim da bi zglobovi dosta trpili zbog neovješene težine kotača. ja sam razmišljao o 195/60/15 ili 185/65/15 ko na Xantiji II. Et je 25 čini mi se. Pa mogu se i distance od 16-20 mm kompenzirati, zar ne?
 

ExOduS442xb

Racing
Za naprijed nije problem, ja sam morao iza staviti distance i za 185/65/14 pa pretpostavljam da ce trebati i za 15', ali da, trpit će sve više/manje, a uz to će i više trošit a bit ce i tromiji malo. Koje su za tvoj model propisane dimenzije guma?
 
Na vrh