Update mape i obranje desnog retrovizora u rikverc

Xsahara

Member
Zdravo drustvo,

Prije nekoliko mi je c4 II izbacio notifikaciju da je dostupan novi update mape, nasao sam na internet da je oko 80-90e, pa sad da li je to toliko bitno jer vidim da se skoro svaka ulica do sad poklapala ne znam da li ima nekih vekikih prednosti davat 90e na mapu sem ako nisu jos nesto novo ubacili.

Nasao sam i da rade isti ti majstori kodoranja ostala za auta medju kojima je i obaranje desnog retrovizora u rikverc kad se ide.. ima li neko iskustva da je sebi nacitroena kodorao retrovizor jer sam vidio na par auta i nije losa stvar uopste hehe.. mehanicki su mi retrovizori sklapaju se na zakljucavanje pa vjerujem da im ne bi bio neki problem da dodaju to za spustanje retrovizora.. sta vi mislite :)
 

sir.Oliver

Well-known member
. mehanicki su mi retrovizori sklapaju se na zakljucavanje pa vjerujem da im ne bi bio neki problem da dodaju to za spustanje retrovizora..

jarane , mešaš babe i žabe . jedno je sklapanje retrovizora prilikom zaključavanja a nešto sasvim drugo je spuštanje ogledala prilikom vožnje u rikverc . nisam siguran da se to može postići samo deblokadom pomoću dijagnostike . po meni , trebaš imati upravljačku jedinicu za to .... ispravite me ako grešim
 

Mrki5

Well-known member
mehanicki su mi retrovizori sklapaju se na zakljucavanje pa vjerujem da im ne bi bio neki problem da dodaju to za spustanje retrovizora.. sta vi mislite :)
Ako se retrovizori sklapaju kada daljinskim zaključaš, onda imaš i opciju za podešavanje desnog retrovizora za rikverc vožnju. Prebaciš selektor na desni retrovizor, ubaciš u rikverc i podesi kako ti paše i to je to.
 

La Marche

Iskreni optimist
Moja zadnja tri auta, C4 2012, C5 2016, C4 2022,
sva tri s automatskim preklapanjem kod zaključavanja,
nijedan sa položajem za rikverc.
 

Mrki5

Well-known member
Moja zadnja tri auta, C4 2012, C5 2016, C4 2022,
sva tri s automatskim preklapanjem kod zaključavanja,
nijedan sa položajem za rikverc.
Interesantno , moj C5 2004 g. pa ima , a da kod tebe nema . Znam da zavisi od opreme koja je na autu, ali baš čudno ?
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh