Ugradnja pokazivača temperature rashladne tekućine

zuti

New member
pošto saxo nema mjerač temperature rashladne tekučine razmišljam o naknadnoj ugradnji

VDO je preskup, pa me zanima valjaju li ove čuning marke ( simoni, dts itd) ?
 

hacti

made in france
Da li je neko pisao o ovoj temi i da li ima nekih iskustava da se podeli?
ja sam to sebi ugradivao u bx i u p-205 uglavnom nije problem trebas naci uparen termometar i termoindikator ja sam u oba stavljao one okrugle iz tamica!! radili su godinama!!!
 

mare1987

New member
Nakon zavrsenog posla evo da podelim sa vama plodove mog rada.Posle duzeg nerviranja resio sam da ugradim pokazivac temperature rashladne tecnosti.Kupio sam pilotov pokazivac sa sondom, obratite paznju da uz pokazivac dobijete i sondu jer su meni pokusali da uvale bez i rekli da moze bilo koja sonda.Medjutim pokazivac i sonda moraju da budu bazdareni na isti nacin.Uz sat sam kupio i nosac za A stub jer mi se cinilo da je tu najbolje mesto za ugradnju.Sam pokazivac ima 5 zica 2 su + i -,dve su za sondu a poslednja je za osvetljenje i nije ga uopste tesko povezati.Jedino sam morao da potrazim pomoc od metelostrugara da nareze navoj na mestu gde zelite da zavrnete sondu.Na kraju to izgleda ovako.







Podelite utiske...:)

Poruka Moderatora:
Poruka uređena.
http://www.citroenforum.hr/citrocafe-177/tutorial-postavljanje-slika-na-forumu-2392/
 
Na vrh