Učestalo izgaranje žaruljica

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Takve su čini mi se i u novom C4 Picassu i u C4? Njih jako puno "jednookih" viđam po cesti. Da li se pregrijavaju, ili šta, ko će ga znati...
Ha,nije to samo kod citroena..i kod drugih marki je tako ! Tko zna, možda je stvarno do H7 ? :confused:
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Dobro jutro. Kad smo već kod žaruljica, upravo mi je ugasla jutros dok sam ga upalio u garaži. Treperila je tri-četiri sekunde i ajdeee. Ošla ća. :( da, h7, ako vas interesira. :D Popodne dok se vratim ću je zaminit.
 

deda

New member
H7 se pomalo izbacuje na novim autima,jer ne traju dugo.Treba kupovati kvalitetne žarulje,Osram i Philips pa budu trajale,a ne điđi miđi što jeftinije.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
H7 se pomalo izbacuje na novim autima,jer ne traju dugo.Treba kupovati kvalitetne žarulje,Osram i Philips pa budu trajale,a ne điđi miđi što jeftinije.
E,deda..ja na xsari probal i osram i philips i ove "điđi miđi " kineske,i morem ti reć da su mi kineske trajale duže od osramki,tak da :p

Tanaja,koji c4 imaš ?
 

deda

New member
Ja sam na svoje aute nametal Osramove,ali klasiku,ne one Nigt braker,cool,blu i slićna ćuda ,a jednom sam dobil i Philipspve neke,kaj više znam kak se zovu,sve to kao bolje svetli i svetli,ali brzo crkne,dok ove kaj su sada nutra,se i ne sjećam kada sam ih stavil-
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ja Bogami više i ne pamtim kad sam zadnji put menjal :whistling:, al se sečam da su bile iz lidla..Tesla neke :D:D
 

njurcevic

New member
Vlasnik sam xsare već jedanaest godina.Prošao sam 174 tisuće km i nikada nisam imao problema sa elektronikom do sada sa m promjenio po jednu žarulju na feralima i to kupljenu u servisu za 60 kuna, pa mi je čudno da se ljudi žale na elektroniku. Hvala bogu da imam rodbinu u servisu gdje je održavam tako da je i sada stoposto ispravna. Iz tih razloga ću kupiti i novi c4 - dizela od 112 ks čim se počme prodavati.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Vlasnik sam xsare već jedanaest godina.Prošao sam 174 tisuće km i nikada nisam imao problema sa elektronikom do sada sa m promjenio po jednu žarulju na feralima i to kupljenu u servisu za 60 kuna, pa mi je čudno da se ljudi žale na elektroniku. Hvala bogu da imam rodbinu u servisu gdje je održavam tako da je i sada stoposto ispravna. Iz tih razloga ću kupiti i novi c4 - dizela od 112 ks čim se počme prodavati.
Eto još neko ko ma identična iskustva kao i ja :D:D Il smo ja i ti takve sreće, il je ta priča s elektronikom preuveličana..:confused:
A što se tiče kupnje novog c4-samo naprijed !! Skoro da ti zavidim..:stovanje:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Da su odreda svi francuzi poluproizvodi koji se samo kvare,i da je najbolje te aute u širokom luku zaobilazit ! ROFL
 
Na vrh