Trebam pomoć: kasko platio lošeg lakirera

Cutac

Prèkaroš
Ma dobar je. Kažem, izgleda isto, ali nekada se samo naziru razlike.

Folija dođe malo manje od lakiranja cijelog auta, šta ne?
 

Phantom

Drajver
Moje mišljenje je da na originalnu boju utiču sunce, kiša, snijeg, ovo, ono i nikad nova boja ne može biti iste nijanse kao ta koja je "odstajala" na uticaju atmosferilija.
ja sam svog vozio lakeru na ovlašeni servis,orginalna boja iz Francuske, morao sam lakirat cijeli krov a ne dio koji je samo malo od kamenčića oštećen jer kako je sam laker tvrdio da ne bi bilo razlike i bum dobio auto ko nov, ne vidi se ni sitnica u odstupanju boje,opet zato se to pošteno plati jel ;)...
 

Phantom

Drajver
Allianz je ovima dao platio 3500 kuna ovo što su meni radili
e vidiš ko šiša osiguranje koje vjerujem fino plaćaš a slabog podizvođača izbiraju, da si sam birao lakera sigurno bi se pozanimao ko je kako radi itd... njima je očito sve to isto s time razlogom i ovi vjerovatno najslabiji lupe cijene kao i oni koji su profe u tome...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Što se samog materijala tiče, folija je višestruko skuplja, ali doma je lakše foliju navuć nego prelakirat auto. Kad već idemo putem da nitko u ovoj zemlji nije sposoban obavit posao kako spada.

I ako su ovi uzeli 3500kn za dva branika, znači da im je cijeli auto min. 2000€. A za tu lovu bi lakiranje trebalo biti stvarno tip-top.

Što se folije tiče, za 2000€ se može svašta. Možeš jednom ili dva puta oblijepit auto kod majstora s garancijom, možeš kupit materijala za 3-6 automobila i iznajmiti garažu, pa se sam igrati... svašta.
 

Cutac

Prèkaroš
a slabog podizvođača izbiraju, da si sam birao lakera sigurno bi se pozanimao ko je kako radi itd
Mogao sam birati, ali agencija kaže Cindrić dobar, od par ljudi čuo da je njima napravio i otišao njima.

Ovi su valjda imali bijele aute pa se nije poznalo...

ali doma je lakše foliju navuć nego prelakirat auto
Možeš jednom ili dva puta oblijepit auto kod majstora s garancijom, možeš kupit materijala za 3-6 automobila i iznajmiti garažu, pa se sam igrati... svašta.

Nema šanse. Em nemam vremena, em nemam živaca. :D
Neke stvari volim dati stručnjacima.
To bi mi bila :cenzura::cenzura::cenzura:ada jer bih ukenjao par elemenata, pa skidaj, pa opet, pa postanem nervozan, pa opet ukenjam...
I na kraju potrošim istu lovu, a posao bude lošiji, a i ako bude dobar napatim se ko isus :D
 

Cutac

Prèkaroš
Sad stojim kraj auta na suncu i bas se vidi razlika. S:cenzura::cenzura::cenzura:ali auto... Samo tako. I onda jos popravili, a nisu.
 

Cutac

Prèkaroš
Nači to su ovi stari ''majstori'', sa Javorom si još uvijek zadovoljan?
Misliš stari kao cindrić ili kao starog kova(tj. nekorištenja tehnologije)?

Javor je napravio kako spada, uopće se ne primjećuje razlika. Primjećuje se kada gledaš sa kata okomito nekakva razlika između branika i blatobrana, ali to može biti sto čuda, a ne loše lakiranje.

pa stani u 'ladovinu onda
Štedim gorivo, grijem interijer kroz prozore :whistling:
 

nemo26

C5 X7 2.0 HDI 140 FAP
Ovo koliko osiguranja kod nas nude je smijesno. Ja sam na parkingu u DE neprimjetno ogrebao branik golfu 5 iza mene, al neprimjetno, doslovno dvije male crte. Moje odiguranje mu je isplatilo 850€. Supruga je ogrebala vrata susjedi iznad nas, 2600€ stete. Da se razumijemo vrata nisu bila unistena, bika je mala udubina u njima. Procijenitelj je odmah procijenio nova vrata, lakiranje, i zamjensko auto za vrijeme trajanja popravke.
 

Damaj

Active member
Da to je sve točno, ali koliko je auto osiguranje u DE nije ni čudo da isplaćuju tolike iznose, a i nema kod švaba tuci, peglaj i ispravljaj, sve novo.
 
Na vrh