Tko može pregledati u Slavonskom Brodu?

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!

Možda se realizira plan, sutra bih čak išao vidjeti C4, pa me zanima, tko u Slavonskom Brodu može kvalitetno pregledati auto prije kupovine?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Tamo su dva ovlaštena ako se ne varam... neovisno o drugim iskustvima, vjerujem da su za pregled sposobni i ovlašteni :D
 

visaluteju

Well-known member
Imam osjecaj da ces ga kupiti, jer vidim da si se zagrijao :)
Nek bude sretno sta god da napravis... Javi nam sve
 

Cutac

Prèkaroš
Jedino sto je subota, a auto idem vidjeti popodne jer je gospodin vlasnik zauzet ujutro.
Budem ga spojio na svoju dijagnostiku i pregledao koliko mogu. Ali kazem, imam kolegu tamo, mozda ima nekog servisera.
Dalje, kaze gospodin da ga kcer vozi zadnjih 1000 kilometara i iskreno se nadam da nije mladi vozac. Mozda je dobra, ali opet..
I moram dobro provjeriti servisnu, jel redovno ispunjavana, ulje kakve je boje i sve pod haubom. I nosace motora :D

Opet, imam auto koji je noviji i za koji sam siguran da je dobar, ovo je ipak rizik, reklo bi se, nepotrebni.

Zagrijan jesam, ali nije mi potreban i uzimam samo ako je cakum pakum i ako nije preko 4000€.
Ne znam hocu li ga moci prodati(Ruske "boljeg" ne moze prodati za manje) pa mi nije neophodno baciti novce u vjetar. Tu su onda jos gume, odrzavanje, mozda koji popravak...

Je, volim aute i ovaj mi se bas svidja, ali nesreca ne pita, kad te nesto zadesi, bolje da imas 4000€ vise nego manje.
 
Na vrh