Test DS3

Olaf

New member
vidit cemo ako sretnem kojega :D

imas pravo, naviknes se da te zaljepi auto u sic kad pocne vuci a ovo samo malo povuce :D
 

1587 VTS

New member
Evo malo brojeva:

204 KS pri 5800 o/min
275 Nm od 2500 do 4000 o/min
0-100 km/h 6.5 s
max 235 km/h
prosjecna potrosnja 7.4 l/100km

sve su to tvornicki podaci.

Za moj ukus bolje bi mu sjele neke crvene ili narancaste kazaljke, ako nije vec ljepse, onda bi bilo bar efektnije i da se ucini razlika od obicnog THP 156 ;)
 

deda

New member
Ove kazaljke su baš sexi,ko čipkica na ženskim gaćicama,ja se nebi niš bunio da se vrte u mojem autu.
 

gox

New member
Bijele sa crvenim kazaljkama, ograničenjima i blokadom :cool:

Ne volim ovu "nakošenu" obrtaljku..nikako mi to ne paše...ali, nebi se žalio na auto :)
 

1587 VTS

New member
ds3 športskiji, mito komfortabilniji ROFL
To sam procitao u par testova. Kazu da je ovjes mita u dinamickom smislu nedorecen. Bas je bio usporedni test u EVO magazinu (A1, cooper, DS3, mito), mito je zavrsio zadnji.
Osobno ekipu iz EVO-a najvise cijenim jer oni jedini zapravo testiraju aute, njima su svi jednaki, nemaju predrasuda i pristranosti nekoj marki, samo je bitan uzitak za volanom i vrijeme na stazi ;) Svi drugi samo prepisuju iz kataloga i jedni od drugih, donose subjektivne zakljucke i favoriziraju svabe :disgusted: Sta se tice svabofilije prednjaci auto motor i sport, sta ne cudi s obzirom na maticnu reviju :disgusted: Kad stignem, ubacit cu taj test ;)
 

Dalibor

Dado Tornado
To sam procitao u par testova. Kazu da je ovjes mita u dinamickom smislu nedorecen. Bas je bio usporedni test u EVO magazinu (A1, cooper, DS3, mito), mito je zavrsio zadnji.
Osobno ekipu iz EVO-a najvise cijenim jer oni jedini zapravo testiraju aute, njima su svi jednaki, nemaju predrasuda i pristranosti nekoj marki, samo je bitan uzitak za volanom i vrijeme na stazi ;) Svi drugi samo prepisuju iz kataloga i jedni od drugih, donose subjektivne zakljucke i favoriziraju svabe :disgusted: Sta se tice svabofilije prednjaci auto motor i sport, sta ne cudi s obzirom na maticnu reviju :disgusted: Kad stignem, ubacit cu taj test ;)
ooo tada će te zanimati: Citroen DS3 Racing v hot hatchback rivals - evo Magazine
 

1587 VTS

New member
Bumo se dogovorili..pa ljudi smo :D:D:D
Sutra ti ga stavim, mislim da je bio crveni 1.6 HDi 110, moram potrazit ;)

Fali tu jos jedan opasan igrac na stazi koji uskoro dolazi - fiesta st :whistling: Ne volim ford, al priznajem da im je malo ko ravan kad je ovjes i lezanje u pitanju! Razumjet ce svako ko ga je bar jednom potjerao kroz zavoje. Starog ST-a su stavljali uz bok Renaultsport Cliu 197.

A evo sta su iz EVO-a rekli za DS3 THP 156 koji imaju na maraton testu:

Ipak, jurnjavu ne bismo previse naglasavali ni poticali. DS3 je sklon klizanju nosa, i to bez normalnih mogucnosti korekcije, da ne izigravate kaskadera na cesti. Straznji kraj je zalijepljen za cestu i nece se namijestati cak ni u ekstremnijim kasnim kocenjima, pa cak ni kroz zavoj. Razocaravajuce jer nema osjecaja sigurnosti u rukama. I zapravo vam je sumanuto juriti prilicno naporan posao, nije ugodno i nije poticajno. Brzo da, ali ne kao sa C2 VTS ili Saxom VTS koji vam daju poriva. Sluzbeno zakljucujem, nakon mjesec dana jurnjave, DS3 je vise sminker nego jurilica, ali prilicno dobro odrađuje obe uloge.
 

blaz

New member
jel taj clio sport stvarno tolko dobar koliko ga svi hvale? ali SVI, neznam jesam li igdje cuo ili procitao bilo kaj osim rijeci hvale...
 

1587 VTS

New member
Nisam ga vozio, al vjerovat cemo :angel: Mislim da jedini auto u klasi koji ce mu moc parirat na stazi uskoro dolazi, nova fiesta ST. Ford redovito napravi i podesi ovjes bolesno, jos ako se radi o ST ili RS to redovito bude vrhunski vozacki stroj - tu im skidam kapu, za ostalo.. :disgusted: I vulgarise fiesta 1.25 se vozi ko mali karting, mogu mislit sta ce ovo bit :whistling:
 

Prilozi

1587 VTS

New member
Evo test koji sam obecao, uzivajte koga zanima!
Potkrala im se jedna greska koju moje izostreno oko isti sekund detektira :D - DS3 VTi 120 ima tvornicki deklarirano ubrzanje 8,9s, oni su mu nadodali punu jednu sekundu :surprised: :D Također, obujam i snaga Cooperovog motora, identicni su onima u DS3, ista masina.
 

Prilozi

Na vrh