Tema za odrasle 🔞

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
aleko smo mi od "kompe". A uz to bilo bi dobro da naučiš čitat jer ne vrti se sve oko tvog krampa.
Memphis, nemoj se nervirati. Možda je Tekken ima loš dan na poslu. Možda je južina. :)
Osobno volin i cijenim tvoje objave, jer su korisne i praktične. Rado udren lajk na njih.

Uglavnom, nebudem više išao dalje od svoje teme i budem tipkao fino sam sa sobom, a vi si svoje poimanje poštovanja onda prakticirajte kako vama paše. Isprike ekipi koja je zapravo imala korisne komentare. Poz
To je zayebnica foruma. Ljudi pišu srčano, ali ih ne vidiš uživo pa nemaš osjećaja tuđeg nastupa. Neki put i meni neko, ko je u najboljoj namjeir, zazvuči bezobrazno i bahato, a ima najbolje namjere. :) Isto i ja nekom zvučnin ka teži pisdun , a nisan. ;) Forum je to. :angel:
 

markan1000

Well-known member
Gledajući zadnje dvioje stranice, ja stvarno ne vidim gdje je Memphis provocirao tekkena, dapače kao i drugima čak mu je htio pomoći savjetom. Valjda netko ima loš dan...
 

Ax boy

Well-known member
Mislim da nema razloga za raspravu bilo kakvu po pitanju toga, realno svako zna najbolje što će stavljati u auto koje ulje. Malo je nas citroenaša općenito, okružili nas škode,golfovi... Još da se međusobno svađamo, rekao bi Izet Fazlinović: How yes no:) Mir i dobro svima od srca
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Treba otvorit temu za svadjanje! :) pa da se unjoj svadjamo, ovdje su samo ulja i lubrikanti pa nek nam moderatori ovo pociste, ima korisnih stvari ovdje napisanih! Pogotovo od kolege trekija DS9 i Memphisa
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Evo nek bude ova i za svađanje. Radite (skoro) šta god hoćete :D

Tema o uljima će se hladiti jedan dan.
 

toma

Active member
tko se tuče taj se voli :D:D:D:D

pa meni skoro nitko ni na upite ne odgovori pa što bi trebao da se ljutim da se svađam :rofl::rofl::rofl::rofl:

bude citroen otišao pa više ne bu bilo upita :angel::angel::angel::angel:

nego umjesto da se svađate/mo bolje neki roštilj uz pivicu napraviti? :)
 

Ax boy

Well-known member
Da, trebao je jedan biti ženska i duum. Znate kad se kresnu muški i žena u auto sudaru. Kako će riješiti problem,bez policije,kazni, osiguranja? Hahahahahhahahahahahah hop cup
 
Na vrh