• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem taster za otvaranje gepeka

sir.Oliver

Well-known member
kupujem taster za otvaranje gepeka , zajedno sa konektorom . ( c - elysée , mislim i C4 ) najbolje Srbija , ali nije problem ni ostatak ( HR , BH , SLO , SM , .... )
ponude ili ovdje ili na mail [email protected]
hvala .
 

sir.Oliver

Well-known member
to je oglas iz srpnja 2020 . pitanje je , dal je još aktivan . ako budeš zvao , pitaj dal je voljan poslati i konektor sa parčetom žice i koliko € traži za deo . ovdje imam nov za 30. mislim da paše i od C4 . kod dijela je 96766105ZD .
hvala ti unapred za pomoć .
 

Milosh

Test
Evo odmah ću ti reći, ne moram ni zvati. Inače, na otpadima u BiH, takvi sitni prekidači i tasteri su po 30 KM, to je tako u 95% slučajeva. Ako se radi o novijim i skupljim autima onda su i po 40.

Pretpostavimo da je 30 KM, poštarina do mene je 10 KM, poštarina od mene do tebe je 10-15 KM. Ukupno dođemo na cca. 50-55 KM. To ti je 25-28€, dakle nema računice da to radimo.
 

sir.Oliver

Well-known member
samo za taster su tražili 32 a pošto meni treba i konektor koji nisu bili voljni prodati , nisam kupio ni taster. a zašto taj taster nebi mogao biti rabljen ? funkciju će odraditi .... dva - tri puta u mjesec dana ... otvoriti vratanca uljevnog grla .​
 

gule

Active member
Zašto ne bi bio polovan? Pa zato, jer takav već imaš i ne radi. Čega 32, eur? Ako i jest, ja se ne bi razmišljao, a instalaciju svaki iole dobar električar napravi. Novu nećeš kupiti, jer stoji bogatstvo. Koliko košta dan dok se gepek ne može otvoriti? Ako te policija zaustavi mnogo, kupi nov, pa dostavu ćeš platiti toliko. Čekaj sad čitam, uljevno grlo. Zar ne tražiš prekidač od gepeka? I koliko znam elize to ima na dugme iz auta, a c4 na prtljažniku.
 

sir.Oliver

Well-known member
izvini , ali nisi dobro informiran .( pročitaj moj post od 16.27 ). meni taj taster nije potreban za otvaranje gepeka ( taj još uvijek perfiš radi ) . treba mi za elektro otvaranje vratanca ulivnog grla . ( umjesto one poluge na podu vozila ) i zato može i polovan ....
 

gule

Active member
Pardon, skontao sam, da sam nešto pogrešno shvatio. E dok su poluge bile na podu, na sajle, stvar je i funkcionirala do kraja životnog vijeka vozila bez greške(zato izuzetno cijenim Japance i njihov način proizvodnje vozila). To kod tebe je elektromagnetski prekidač. Svakako ne savjetujem kupovinu polovnog, ali ti radi što ti je volja. Vjerujem, da bi dobar električar-diagnostičar cijelu stvar mogao demontirati i možda i popraviti, bez izmjene prekidača.
 

sir.Oliver

Well-known member
upravo stoga što imam problema sa mehaničkim otvaranjem ( ipada iz ležišta ) sam odlučio preraditi otvaranje na dugme ( elektromagnetno ) . iako je auto još pod garancijom , servis odbija rešiti problem , jer po njima je sve OK . a to što ispada je kao moja greška ( nisu rekli koja ., u čemu to grešim )
 

gule

Active member
Idi u drugi servis. Citroen je po pitanju garancije uvijek bio darežljiv. To se mora riješiti, na obostrano zadovoljstvo.
 

sir.Oliver

Well-known member
neću više ni u jedan ( bio u sva tri koja imamo u gradu ) svugde ista pesma . ja sam kriv , jer vozim auto ... a nisam ga valjda kupovao da mi stoji na parkingu . odradit ću ja i ovo , nije to ništa komplikovano. jednostavno je , jer to je u biti isto kao napraviti strujno kolo kućnog zvona ....
 

sir.Oliver

Well-known member
taster nabavljen . posao uradjen . ali , saznao sam da C4 po FL ima identičan taster sa piktogramom pumpe . taj bi bio idealan . ili barem kapica sa piktogramom ....
 

sir.Oliver

Well-known member
i taj je nabavljen . ostaje još samo odraditi otvaranje prednje haube " na gumb " ..... ali i to ću vremenom rešiti . čim sakupim potrebne delove ....
 

sir.Oliver

Well-known member
bit će i slika , samo treba naći vremena za slikanje . momentalno sam u teškoj frci ... ponekad dodjem ovamo malo " odmorit " glavu ...
 
Na vrh