Suvozačka strana ne puše toplo kao vozačka

Cutac

Prèkaroš
Stavi obje strane na LO i na puhanje u facu. Onda okreni vozačku na HI i drži ruku na otvoru za ventilaciju i gledaj jel se mijenja temperatura zraka.
Onda isto ponovi za suvozačku.
Ako se mijenja - kiler.
Ako se ne mijenja - klapna se ne pomiče. Razlozi - motorić ne radi ili ne rotira klapnu. Ne radi - krepao, ne dobiva struju; Radi - pukla osovina klapne, izlizan zupčanik, bilo kakvo drugo fizičko oštećenje
 

sioux

Member
Sa vozačeve strane normalno radi grijanje a sa suvozačeve strane samo piri hladno...da li netko zna šta bi moglo biti?
ili je mali kiler otisao ili termostat.meni krepao termostat i nakon promjene grije i hladi ko ludo.
 

Mrki5

Well-known member
ili je mali kiler otisao ili termostat.meni krepao termostat i nakon promjene grije i hladi ko ludo.
Ništa od toga nije kod njega , pročitaj šta je napisao. :) Kod njeg je problem sa klapnom ili motorićem na toj strani gde ne greje.
 

sir.Oliver

Well-known member
ili je mali kiler otisao ili termostat.meni krepao termostat i nakon promjene grije i hladi ko ludo.
njemu ne grije samo SUVOZAČEVA strana ... na vozača puše normalno topao zrak. iz navedenog proizilazi da " mali killer " , po meni radijator , grije ... znači nije ni do termostata ....
 
Na vrh