Superhikov C3 (i ženin isto)

SuperHik

New member
Nisam mogao odolit... Spy fotka našeg novog autića... čekam još da se papirologija na banci završi pa slijedi preuzimanje :D boja plava, boticelli... motor 1.6hdi 90ks, oprema exclusive

 

1587 VTS

New member
Odlican :cool: Kombinacija model/motor/oprema je po meni pogodak, vjerojatno najbolje sta mozes dobit od C3, bravo! Jel tajna koliko je izasao? Za moj ukus bi jedino volio da je crni, al kazem, stvar ukusa :) Jesu felge 16" ili si doplacivao za one 17"?
 

SuperHik

New member
Odlican :cool: Kombinacija model/motor/oprema je po meni pogodak, vjerojatno najbolje sta mozes dobit od C3, bravo! Jel tajna koliko je izasao? Za moj ukus bi jedino volio da je crni, al kazem, stvar ukusa :) Jesu felge 16" ili si doplacivao za one 17"?
123200kn crnih ima puno po Dubrovniku, kao i drugih boja, nitko se vjerojatno nije usudio ovu uzet :)
16-ke su, čisto iz nekih praktičnih, a poslije i financijskih razloga

To je snimljeno na dvorištu distributera? :D
Malo "sa strane" da ne plijeni poglede :D

Vjerovatno im je gužva na parkingu :D:p:D
Parking je otvoren, garaža pregužvovita

Superhiče, daj C3 ženi a ti sebi nabavi "odlikaša". :cool:
clio sport imam :p

Za botticelli modru je napravljen. Odlično mu stoji. Ta i crna još.
Upravo tako! :D
 

SuperHik

New member
Odlican! :cool:
Hvala :)

Autić je stvarno odličan.Boja mi je super i baš primjerena tako malom autiću i sučanom Dubrovniku
Baš tako... samo što i nije tako mal auto, nešto sitno mu fali do 4m duljine

Superhiče, auto je unfuckible! :cool:
nenadhebiv? :D

Obično se ljudima ili jako svidi, ili totalno ne sviđa... uglavnom samo krajnosti... naravno da oni kojima se ne sviđa kažu da je to ženski auto... 100 ljudi, 100 ćudi, 100 žena, 200 sisa :D
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Èestitam i želim ti puno, puno kilometara s njim. :)

To da je ženski auto... Kaj ja znam. Takve podjele valda delaju likovi kaj nisu na čisto sami sa sobom. :D

Nego, daj ga dodaj u "garažu" sa više info i slika stavi. ;)
 

SuperHik

New member
Èestitam i želim ti puno, puno kilometara s njim. :)

To da je ženski auto... Kaj ja znam. Takve podjele valda delaju likovi kaj nisu na čisto sami sa sobom. :D

Nego, daj ga dodaj u "garažu" sa više info i slika stavi. ;)
Hvala puno!
Tek sad vidjeh Garažu!!! :surprised:
Popunih detalje, ujutro ću slike kad dođem do firme i slika
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Kaj te briga ;) nek pripovedaju kaj hočeju..samo su ljubomorni :D:D

meni je isto boja ko stvorena za njega :cool:
 
Na vrh