Spotify vs Deezer vs nešto treće

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Sad kad sam se dokopa super-cool i modernog auta sa svim đinđama od elektronike, glasovnih komandi i uparivanja BT-a...

Od glazbe šta iman, ja mogu preko touc-screena pristupit mobitelu i listati, čak i preko volana.... Zanima me korak dalje, Spotfy, Deezer, je li to netko koristi? Može li se i to upariti s kontrolama na autu ili samo BT-a ostalo priko mobitela?

Druga stvar, isplati li se Spotify? Ili je bolji Deezer? Kakva su iskustva? Skloniji sam stranoj glazbi, ako to šta znači u izboru.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Draga ima nešto od toga, ona je zadovoljna... ali ta čuda su kao pametna, pamte šta voliš i to, pa ti sami rade listu koja ispadne ko Otvoreni.. 20 pjesama na repeatu cijeli dan.
Al mislim da se može nadoplatiti pa je vjerovatno onda bolje...
I ako se ne varam, ipak imaju ograničenu ponudu, ogromnu, ali ne sve

Ja se i dalje držim Youtubea sa Adblockom ili vlastite arhive na mobitelu...
 

Franz

Well-known member
Sad kad sam se dokopa super-cool i modernog auta sa svim đinđama od elektronike, glasovnih komandi i uparivanja BT-a...

Od glazbe šta iman, ja mogu preko touc-screena pristupit mobitelu i listati, čak i preko volana.... Zanima me korak dalje, Spotfy, Deezer, je li to netko koristi? Može li se i to upariti s kontrolama na autu ili samo BT-a ostalo priko mobitela?

Druga stvar, isplati li se Spotify? Ili je bolji Deezer? Kakva su iskustva? Skloniji sam stranoj glazbi, ako to šta znači u izboru.
Besplatna verzija Spotifya je točno ovo što Ivan kaže. Otvoreni radio, ali bez infantilnih voditelja.
Premium je ok. Preko BT-a uredno prikazuje ime pjesme, a možeš i normalno preskakati pjesme sa komandama na volanu. To ne možeš ni sa YouTube premium.
Za Deezer ne znam. To je nešto domaće.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Sad kad sam se dokopa super-cool i modernog auta sa svim đinđama od elektronike, glasovnih komandi i uparivanja BT-a...
Kojeg si se to auta dokopao? Koji je radio unutra? Sat-nav touchscreen?
Baci sliku, nemoj se sramiti...
:cool:
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Koristim Spotify, i pre nekoliko godina dok još nisu bili u Srbiji, preko VPN. Elem, sad sam u nekoj family pretplati, svi smo upisali istu adresu, i nas 6toro ima premijum. Po osobi je to onda nešto smešno mesečno. Imam svoje dve liste, koje punim :)
 
Na vrh