Slaba rikverc svjetla...?

visaluteju

Well-known member
Odavno sam primjetio ali kako su to neki trenutni kratkotrajni momenti, kasnije zaboravim razmisljati o tome...

Jeste primjetili da su na c4II baš slaba svjetla kada se vozi u rikverc u mraku ? Juče sam išao unazad jednom kraćom uličicom bez rasvjete dok je padala kiša i skoro da ništa nisam mogao vidjeti nazad... Možda je tako kod svih auta ali juče mi je baš zasmetalo.

Jel ima neka sijalica da se može staviti u c4 2012 da se to malo pojača :) ?
 

sir.Oliver

Well-known member
isto je i na C - elysée .... stavio sam LED sijalicu , ali nije se puno poboljšalo . razmišljam staviti dodatna svjetla , negdje dole ispod branika .
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja obično u rikverc lampe stavim ledice što imaju leću na vrhu... te su mi u pravilu sve bolje od halogenog. Nisam dugo kupovao pa nemam konkretan link, ali ovako nešto... ove bočne ledice nisu toliko bitne

 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ja obično u rikverc lampe stavim ledice što imaju leću na vrhu... te su mi u pravilu sve bolje od halogenog. Nisam dugo kupovao pa nemam konkretan link, ali ovako nešto... ove bočne ledice nisu toliko bitne

E, baš smo jučer htio link staviti na te. Takve s lećom imam i pokazale su se najboljima. Svjetli u pm.

Evo link

https://a.aliexpress.com/_u9D0zF
 
Na vrh