Skripanje i Struganje Kocnica

track

Active member
Kocnice prednje skripe i struzu kad kocim. Obicno ovo struganje i skripanje dode i ode samo od sebe. Znaci skripi kad kocim i onda najednom prestane i neko vrijeme bude sve ok.

Auto ima 70 000 km i mozda prethodni vlasnik nije mijenjao uopce pa sam mislio promijeniti plocice. To je dobra ideja?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ovo bi bila krajnja situacija :D



Diskovi će vjerovatno isto biti za zamjenu, pa računaj to sve u kompletu riješiti - čim prije.
Pikiraj ATE komplet. A pošto se već radi na kočnicama, neka zamjene i kočionu tekućinu ;)
 

track

Active member
Diskovi će vjerovatno isto biti za zamjenu, pa računaj to sve u kompletu riješiti - čim prije.
Pikiraj ATE komplet. A pošto se već radi na kočnicama, neka zamjene i kočionu tekućinu
To cu cim se sa terena vratim u ovlasteni. Koliko ce kostate svete egzibicije zajedno otprilike zna li se?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Moraš radi garancije u ovlašteni?
Trebalo bi točno po vin-u provjeriti, ali vjerovatno je oko 1500kn komplet diskova i pločica. Koliko su još radovi, neznam.
Naravno, to bi sve bilo dosta jeftinije van ovlaštenog
 

track

Active member
Koje tocno diskove i plocice trazim za ugradnju? Iz servisa su mi ponudili "originalne" i "neoriginalne". Ne znam sta je na stolu. :D
 
Na vrh