Samouslužne auto praonice

mengela

Well-known member
Donator foruma
Šta, kako, gdje i kolko... da ne trpamo cutacu 😛, a ak ima gdje tema, nek moderatori premjeste

Uglavnom su mi dosta tri međeda, ljeti, kad je auto čist i navoskan operem ga i za dva! A evo jutros dva auta za 40kn, ispirao im podvozja u gornjem service položaju 🙂
 
Posljednje uređivanje:

pokra89

Well-known member
Kad ga operem kući, pa sutradan idem na samousluznu, dosta su mi 2,nekad zafali i treći. Kad je baš prljav, treba ih barem 5, 6, s tim da i dalje nisam oduševljen rezultatom.
Za ovako na brzinu, a da se ne prljam, nije mi loša beskontaktna, ali obzirom da je full program 60 kn, a i dalje se vide fleke, idem samo kad mi je baš baš žurba
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Kad smo kod bezkontaktnih, tehnologija je napredovala, gura li ga ko još u četke pored ovoga?
Ovo je prekrasno. Baš imam parcelu kraj kuće na kojoj bi ovo moga podignit. Da gledam osmjehe sretnih ljudi dok šprica po njima
 

gule

Active member
Dobre su ove samouslužne sa pištoljem. U BiH ih ima za svakim ćoškom. Vrlo je pozitivno što mnoge nude mogućnost pumpanja guma, jer naše svete benzinske(većina), to više ne nudi, ali se na njima može kupiti kruh, meso, pa čak i dobiti sex. O kladionicama ovaj put ne bi...

Za dvije km(cca.8kn), 1 i malo eura opere se lijepo auto.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nije losa ta laserska, sedis i ono pere. Ima svoje prednosti. Ima duži program sa sušenjem. No, ja ipak praktikujem da sam prskam, mislim puškom za pranje.
 

Ruske

Active member
Ruske, to bi mi trebalo kad zimi dolazim u Rijeku da isperem sol. :)Uostalom, preporuka za neku, po mogućnosti Trsat (okolica):cool:
na zalost istocni kraj rijeke je osakacen za samoposluznim praonama, trgovackim centrima (samo 1 - tower), crodux BP itd.
preporucio bi ti od praona onu kod pevexa na skurinjama, dobru pjenu ima, ova koju spominjem da dugo traje (iako nisam jako dugo prao tamo, radi tih fleka kamenca, pa neznam dal jos uvijek dugo traje) je praona na croduxu marinici, iznad stadiona rujevica, ali u smjeru grada, pa se moras negdje okrenuti gore, a kad si vec tamo ne skodi ic u centar marinica na rotoru je praona aquarama...pit stop kod lidla skurinje ne ubrajam vise jer neznam, pre mainstream mi je + sad su i oni presli na zetone, pa mi vise nemaju prednost da ukucam 2kn ako zelim...i ako gledas jos istocnije, na kukuljanovu izmedu metroa i lesnine je kafic mali val, pa praona u sklopu tog parkinga, tamo je isto dobra pjena...
 

sir.Oliver

Well-known member
ja to odradim profi kercherom i rukom .... gratis ... a još i topla voda ... naravno u firmi .... svakog petka se peru službeni krafteri ....
 

sir.Oliver

Well-known member
švapska firma KSB pumpe i armature ..... vozači kraftera su , prema ugovoru o radu , obavezni najmanje jednom tjedno a po potrebi i više puta oprati lužbeno vozilo a jednom mjesečno i unutrašnjost vozila . čak i presvlake oprati . ( dobili smo veliki kercher i veš mašinu )
 

dekiiii

Active member
na zalost istocni kraj rijeke je osakacen za samoposluznim praonama, trgovackim centrima (samo 1 - tower)
Upravo to. U Tower išao 3x i sva tri puta "imamo gužvu, možemo vas naručiti za sutra" a ja sutra 300 km sjevernije. HVALA za preporuke!(y):)
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Četke su stvar prošlosti! Jel ovo negdje kod nas?

Inače, probao sam lasersku bezkontaktnu neki dan 😎
5€, 8min, nak ne opere loše, po meni je prednost što posuši auto i ne moraš ništa dirat pa se samim tim ne možeš smočit! Al isto mi je draže kad to sam, em jeftinije, em bolje!
20210421_150204.jpg
 

Ax boy

Well-known member
Kad ga operem kući, pa sutradan idem na samousluznu, dosta su mi 2,nekad zafali i treći. Kad je baš prljav, treba ih barem 5, 6, s tim da i dalje nisam oduševljen rezultatom.
Za ovako na brzinu, a da se ne prljam, nije mi loša beskontaktna, ali obzirom da je full program 60 kn, a i dalje se vide fleke, idem samo kad mi je baš baš žurba
Pričaj mii o oduševljenju rezultatom pranja. Prao jučer crni svoj c3, užass opet prljav a oprao ga i čisto je izgledao. Ok jedna greška je, nisam ga stigao izbrisat krpom vodu na laku
Ali užas je crna boja za održavat 😩😩
C4 grand je prava stvar od Citroëna, odličan
Pokra89💪💪
Dobre su ove samouslužne sa pištoljem. U BiH ih ima za svakim ćoškom. Vrlo je pozitivno što mnoge nude mogućnost pumpanja guma, jer naše svete benzinske(većina), to više ne nudi, ali se na njima može kupiti kruh, meso, pa čak i dobiti sex. O kladionicama ovaj put ne bi...

Za dvije km(cca.8kn), 1 i malo eura opere se lijepo auto.
Sex jeli???
Uuuu fine neke ženske a? 😎 🤣
 
Na vrh