C5 Sam od sebe se podiže i spusta

Pozdrav,

problem se je pojavio da jednostavno vozilo se samo podize i spusta. U servisu vec duze vrijeme pokusavaju otkloniti gresku bez uspjeha. Molim za pomoc ako ima neko rijesenje.

Citroen C5 2.2 HDI Ekslusiv 2007 god
 

Zmix

New member
Najverovatnije je mikroprekidač u vozačkim vratima.
Otključaš, otvoriš vozačka vrata, kretenski ih zalupiš i opet zaključaš.
 

Zmix

New member
S obzirom da Citroen daje garanciju na hidrauliku 5 godina ili 200000 km onda bi trebao da ga otera u ovlašćeni servis.
 

joks

New member
potrebna pomoc,imam citroena c5 na bor kompijuteru mi izbacuje overspeed off,nzm u cemu jue problem :confused:
 
Posljednje uređivanje:

Zmix

New member
potrebna pomoc,imam citroena c5 na bor kompijuteru mi izbacuje overspeed off,nzm u cemu jue problem :confused:
Druže, u ovoj temi je reč o podizanju i spuštanju, a ubuduće otvori odgovarajuću zasebnu temu ako već ne postoji na forumu. :)

Ali kad si već napisao, hajde da ti pomognemo. ;)

"Overspeed" ti je mogućnost da programiraš određenu brzinu i da te zvukom upozorava da si prekoračio tu programiranu brzinu.
Kad upališ auto, drži nekoliko sekundi dugme na kraju brisača dok se na bord kompjuteru ne pojavi "Check". Zatim nekoliko puta klikni dugme dok ti ne ispiše "Overspeed". Onda opet drži to dugme nekoliko sekundi pa će se pojaviti "Overspeed off" i problem je rešen!
 
Na vrh